Siemens AG
Recenze od zaměstnance společnosti Siemens AG

Časově náročné zaměstnání, dobře finančně ohodnocené

13. února, 2017
Pracovní den
- v kanceláři - korespondence k nabídkám a zakázkám, telefony, tvorba nových nabídek, dohled nad zakázkami

- služební cesty v ČR - návštěvy zákazníků, dohled nad realizací projektů,

- služební cesty v zahraničí - přejímky se zákazníky ve výrobních závodech
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu několik dní za měsíc
Nevýhody
společná kancelář open space pro asi 70 lidí, hluk
Podobné recenze
4. července, 2019
Stejná lokalita
frézařka (Současný zaměstnanec) - Brno
I zde platí jak jinde že ženy nejsou stejně hodnocené jako muži. Ani vzdáleně. Jinak pro šikovné a samostatně fungující muže je zde dost příležitostí . Jedná se o výrobu kusovek, žádné série. Na klasikách nutná znalost výkresu a představivost. Různorodá práce je opravdu zajímavá a člověk se nenudí....
Výhody
obědy částečně hrazeny, automaty na pracovišti jak na pití, kávu i jídlo. Káva sponzorovaná. Benefity, lékař přímo v areálu podniku, 5 týdnu dovolené
Nevýhody
Je zde občas u určitých mašin, že není kdy dovolenou vybrat
29. října, 2018
Stejná lokalita
REFERENT TECHNICKÉ DOKUMENTACE (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
Práce v této firmě je přavážně v open space, což je velmi náročné, ale po čase si člověk zvykne.
Naučila jsem se za 13 let velmi mnoho znalostí a zkušeností ve strojírenství. Firma je otevřená vzdělávání. Vedení je různorodé, chybí tu vesměs větší motivace pro práci, pokud nepočítám peněžní odměny. Zpětná vazba probíhá 1x za rok, považuji to za málo.

Firemní kulktura a lidé jsou vesměs příjemní.
Výhody
benefity na sport a kulturu, PP
Nevýhody
Vedení německé firmy
22. března, 2020
Logistics specialist (Bývalý zaměstnanec) - Stodůlky
Typicky čeká na člověka takové množství emailů, že je za den stejně nestihne vyřídit, snaha vedoucího stále slibovat nadřízené, že nám může limity o 50% zvýšit, člověk je jen kolečko v systému, nikdo nemá na nic čas, neustálé vymýšlení řešení chybovosti z německé strany a Češi to musejí nějak vyřešit a poradit si. Opakující versus problematické případy v poměru 30/70, ovoce a káva na pracovišti, pohodlné kancelářské vybavení v rozlehlém openspace, 2x ročně celofiremní zábavná akce, směrná čísla a konto pracovní doby, mnoho aplikací na jakýkoliv zaměstnanecký dotaz.