Siemens AG
Recenze od zaměstnance společnosti Siemens AG

člověk se zde může naučit nové věci, pokud mu to mezilidské vztahy na pracovišti dovolí

22. března, 2020
Typicky čeká na člověka takové množství emailů, že je za den stejně nestihne vyřídit, snaha vedoucího stále slibovat nadřízené, že nám může limity o 50% zvýšit, člověk je jen kolečko v systému, nikdo nemá na nic čas, neustálé vymýšlení řešení chybovosti z německé strany a Češi to musejí nějak vyřešit a poradit si. Opakující versus problematické případy v poměru 30/70, ovoce a káva na pracovišti, pohodlné kancelářské vybavení v rozlehlém openspace, 2x ročně celofiremní zábavná akce, směrná čísla a konto pracovní doby, mnoho aplikací na jakýkoliv zaměstnanecký dotaz.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Podobné recenze
4. července, 2019
frézařka (Současný zaměstnanec) - Brno
I zde platí jak jinde že ženy nejsou stejně hodnocené jako muži. Ani vzdáleně. Jinak pro šikovné a samostatně fungující muže je zde dost příležitostí . Jedná se o výrobu kusovek, žádné série. Na klasikách nutná znalost výkresu a představivost. Různorodá práce je opravdu zajímavá a člověk se nenudí....
Výhody
obědy částečně hrazeny, automaty na pracovišti jak na pití, kávu i jídlo. Káva sponzorovaná. Benefity, lékař přímo v areálu podniku, 5 týdnu dovolené
Nevýhody
Je zde občas u určitých mašin, že není kdy dovolenou vybrat
11. prosince, 2018
ruční vkládání a zapojování cívek (o.v. 180 - 200) (Bývalý zaměstnanec) - Mohelnice, Olomoucký kraj
co vám mám říkat o siemensu kdo chce ať si to jde zkusit na vlastní kůži prozrazovat vám nic nebudu
Výhody
zhulovačky
Nevýhody
buzerace
29. října, 2018
REFERENT TECHNICKÉ DOKUMENTACE (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
Práce v této firmě je přavážně v open space, což je velmi náročné, ale po čase si člověk zvykne.
Naučila jsem se za 13 let velmi mnoho znalostí a zkušeností ve strojírenství. Firma je otevřená vzdělávání. Vedení je různorodé, chybí tu vesměs větší motivace pro práci, pokud nepočítám peněžní odměny. Zpětná vazba probíhá 1x za rok, považuji to za málo.

Firemní kulktura a lidé jsou vesměs příjemní.
Výhody
benefity na sport a kulturu, PP
Nevýhody
Vedení německé firmy