Siemens AG
Recenze od zaměstnance společnosti Siemens AG

well-growing workplace

6. února, 2016
I really appreciate the opportunity to have practise in this well growing company.I really enjoyed to see process of production.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Podobné recenze
22. března, 2020
Logistics specialist (Bývalý zaměstnanec) - Stodůlky
Typicky čeká na člověka takové množství emailů, že je za den stejně nestihne vyřídit, snaha vedoucího stále slibovat nadřízené, že nám může limity o 50% zvýšit, člověk je jen kolečko v systému, nikdo nemá na nic čas, neustálé vymýšlení řešení chybovosti z německé strany a Češi to musejí nějak vyřešit a poradit si. Opakující versus problematické případy v poměru 30/70, ovoce a káva na pracovišti, pohodlné kancelářské vybavení v rozlehlém openspace, 2x ročně celofiremní zábavná akce, směrná čísla a konto pracovní doby, mnoho aplikací na jakýkoliv zaměstnanecký dotaz.
4. července, 2019
frézařka (Současný zaměstnanec) - Brno
I zde platí jak jinde že ženy nejsou stejně hodnocené jako muži. Ani vzdáleně. Jinak pro šikovné a samostatně fungující muže je zde dost příležitostí . Jedná se o výrobu kusovek, žádné série. Na klasikách nutná znalost výkresu a představivost. Různorodá práce je opravdu zajímavá a člověk se nenudí....
Výhody
obědy částečně hrazeny, automaty na pracovišti jak na pití, kávu i jídlo. Káva sponzorovaná. Benefity, lékař přímo v areálu podniku, 5 týdnu dovolené
Nevýhody
Je zde občas u určitých mašin, že není kdy dovolenou vybrat
11. prosince, 2018
ruční vkládání a zapojování cívek (o.v. 180 - 200) (Bývalý zaměstnanec) - Mohelnice, Olomoucký kraj
co vám mám říkat o siemensu kdo chce ať si to jde zkusit na vlastní kůži prozrazovat vám nic nebudu
Výhody
zhulovačky
Nevýhody
buzerace