Sportisimo

Vše
Česká republika12 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 12 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (13)

Produktivní, různorodá práce

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Produktivní pracoviště s různorodou prací a zkušenými zaměstnanci.

Lhostejnost ke kmenovým zaměstnancům

Stresující a arogantní jednání od vedoucích, kmenový zaměstnanci je nezajímají, je to fyzický a psychický náročná práce, není to tak jak prezentují na pohovoru. Hodně mě to zklamalo, nedělejte stejnou chybu.

Výhody

Žádné

Nevýhody

Zvedání těžkých krabic, nachodite se několik km, vedoucí vám mažou med kolem pusy, obědy stojí za nic

Pracoviště s fajn lidmi, finančně špatně hodnocená práce

Záleží asi na prodejně, každopádně 12 hodinové směny jsou prostě moc. Děláte několik činností najednou a finanční ohodnocení tomu bohužel neodpovídá. Kolegové byli vesměs v pohodě, to je tak jedna z mála věcí, co mohu přidat k dobru. Práci zde spíše nedoporučuji, brigáda může být v pohodě.

rychlé tempo na pracovišti, málo prostoru

Přátelský kolektiv, málo osobního volna a nepřiměřený plat

Sportisimo není dobrá volba.

Určitě bych práci ve Sportisimu nedoporučila, malý počet zaměstnanců, kteří musí pracovat v šíleném tempu, za dva a ohodnotí vás tak, že si vedení stále hledá chyby, plat srovnatelný s min.mzdou a na odměny může člověk zapomenout. Ale kolektiv holek máme super, jedině tohle mně tam ještě drží.

Nedostatečně ohodnocena práce finančně

Fyzicky náročna práce, spíše pro muže, ale finančně neohodnocena.

Produktivní zaměstnání

Na poradě nás rozdělí kdo kde bude pracovat poté odcházíme za svou prací kterou se snažíme na 100% splnit s vedením jsem spokojena pro mě nejtěžší práce je Servis protože v něm nejsem zaučena.

jistota zaměstnání,stabilita na trhu

Různorodá práce,využití potenciálů,důvěra zákazníků,prozákaznicky orientovaná prodejní taktika.

great work experience

we worked in a team, support each other learned how to deal public and work in a team management was great i learned how to work on max long hours in there

gute Beziehungen am Arbeitsplatz

Eine ganze Menge unterschiedlicher Arbeit. Warenannahme, Rechnungsverarbeitung, Lagerung, Reklamationsbearbeitung, Verkauf an Kunden

Klidné prostředí,práce s lidmi.

Až na namyšlené manažery a to že občas není co dělat tak je to super práce.

Možnost komunikace s lidmi

Příprava pracoviště, prodej a servis lyží a snowboardů, montování vázání, prodej sportovního vybavení (rotopedy, trenažery).

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Sportisimo a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3,2 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,5 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny