T-Mobile

Hodnocení od zaměstnanců společnosti T-Mobile

Vše
Česká republika29 recenzí
Nalezeno 29 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (26 493)
Dobry zamestnavatel kdyz trefite spravny team. Rozhodne doporucuju.
Podvodníci...,slibujou 13000 bonus,když sepíšete 4 smlouvy,4 smlouvy jsem měl a na výplatu jsem dostal 700kč,prý to bylo kvůli nějaké technické chybě:) paní manažerka se mi strašně omlouvala a zmanipulovala mě k tomu,abych tam zůstal,že ten bonus dostanu další výplatu,další měsíc jsem měl služeb 7 (stačí 4 k bonusu 13000),opět přišlo 4000kč místo 18000,bylo to kvůli tomu,že jsem chtěl odejít,práce mi nevyhovovala,jelikož jsem neměl peníze a na první výplatu mi přišlo 700 musel jsem chodit na brigády,manažerka to věděla i přes to zařídila ,abych znovu přišel o peníze.Celkově jsem zde pracoval 3 měsíce a vydělal 5000kč:) (na živnost musíte platit sociální a zdravotní každý měsíc 5000kč) takže s touhle prací akorát tak dluhy :) Všude samé lži, řeknou vám že průměrný výdělek tam je 45000 ve skutečnosti tam měli pouze dva lidé 50000kč a zbytek pod 20 :) Pracovní doba byla od 11-19,kolikrát jsme tam byli do 21,tohle paní manažerka nikdy neocenila,takže vlastně když za den nic neprodáte,celý den je v prdeli a vy jste zbytečně ztratil čas a peníze které jste utratil v pracovní době,zákazníkům lžou,služby jsou předražené,velice nekalé obchodní praktiky,dokonce byl jeden případ kdy zaměstnanec podplatil zákazníka,aby mu podepsal smlouvu,je jasný zákaz podomního prodeje ve vyhlášce,samozřejmě tmobile na to má pár argumentů,lidé na vás kolikrát volají policii.Tato firma sprostě vnucuje jak starším lidem tak mladším jejich předražené produkty.Jediné pozitivum byl super mladý kolektiv,ale jinak NEDOPORUČUJI.
Výhody
kolektiv, volnost
Nevýhody
nejistota, lži, podvody, manažerka, pracovní doba
It does not really matter if you have never worked as a sales associate before, they will teach you everything you need to know, although it is not easy at all at the begging. Your salary is based on how much you sell so you need to keep that in mind otherwise you will receive only a very little money that might not be even enough to afford your rent and food....
Velká korporace (německý vlastník) se vším, co k tomu náleží.
Pokud plníte cíle, budete zaměstnání v pozici prodejce milovat. T-mobile se o své zaměstnance umí postarat a já nemohu říct, že bych na zaměstnání něco neměl rád. Samozřejmě záleží na pobočce, kolektivu a vedení shopu.
Stabilní zázemí. Skvělá firma. Dobrý team. Žádný stres.
Během mého působení ve společností jsme se kromě nezbytných technických dovedností rozvinul i v mezilidských vztazích. Součástí běžného pracovní dne nebyly jen úkony spojené s psaním kódu a vývojem software, ale i setkávání s kolegy v rámci týmů u většinou produktívních debat a také jednání se zákazníky při tvorbě analýz, či při postupných iteračních krocích v rámci implementace.
Pracovala jsem tu 19 let- silná a stabilní společnost, která neustále hledá prostory pro zlepšení a zefektivnění.
Společnost nabízí mnoho možností pracovních nabídek, rozvoje pro zaměstnance, dobré benefity, je zde určitá volnost, není zde tlak na práci. Záleží na daném oddělení a profesi
Výhody
Benefitní systém
Nevýhody
prosazení některých změn
I worked at T-Mobile in Czech Republic and it was the absolute worst job I've ever had. Management definitely picks on people and continuously fires people they don't like even though they are great for the job. The company is a lawsuit waiting to happen. The best part was the occasional amazing people you worked with but that's about it. Continuously tried to make you do things out of your job description and tell you its a "learning opportunity" and always made changes with the excuse that it was for "business needs" when really everything is done out of favoritism. it's sad how I fell involve with the company and now i can barely eat because i am so stressed with unrealistic goals and poor management.
Výhody
free phone, phone tarif, paid lunche, health insurance
Nevýhody
short brakes
Paní manažerka dává tresty. Za jeden pozdní příchod snídaně pro všechny a tři obědy pro všechny. Nedají vám trenéra na zaučení a pak vás vyhodí, protože nesplníte limity. A nakonec Vám na zavolání nového zaměstnavatele dá takové negativní hodnocení, že vás v nové práci nevezmou. Zasedne si na jednoho člověka a jde po něm dokud ho nezničí. Podstav tam měla celé tři měsíce a tak na zaučení neměla lidi. Dají vás rovnou ke stolku a pak vám jen nadávají za to, co děláte špatně. Na limit nikdy nikdo z nových bez pomoci její nedosáhne a ona si podle sympatií vybírá komu pomůže a koho potopí. Takže bonusy k platu jsou nulové. Máte jen základ.
Výhody
Směny
Nevýhody
Špatné vedení nováčků paní manažerkou
Skvělý kolektiv, dobré vedení, možnost domluvy směn
Na některých pracovištích bylo velice těžké splnit vedením nastavené minimum z důvodu menší návštěvnosti pobočky.
Výhody
Stravenky
Every day control over agents they sell product and services of T-Mobile. And then communication with customers and care their orders.
I have nice memories about my team, good communication with our boss who listened to our needs and ideas. In the last time this job was hard because we was only 4 in Back office for all of Czech republic and the orders was more and more.

I wanted to stay here but I moved out to another country.
Výhody
good communication with our boss, good commission
Nevýhody
a lot of overtime
Absolutně nefungující služby, marketing založený a skrývání informací a účtování za neposkytnuté služby.
Netransparentní fakturace služeb, nespolehlivost, etická zaostalost T-mobilu a jeho zaměstnanců.

Ztělesnění zla!
Výhody
žádné
Nevýhody
dělají z lidí ovce, protože se lidé nechají-zneužívání důvěry lidí ve svůj prospěch.
Good place for people who are open minded, try to learn and find solutions. Solutions are not prepared, everyone has to create his own benefit for the team. Good for result oriented people.
I welcome customers and find a solutions for them.
I they had a problem. I tried find a way to be happy.

After working with PC and dating papers into PC.
Nevýhody
45 hours/pw
Na první dojem poměrně skvělá nabídka na práci. Po nástupu tvrdá realita. Nesmyslné navyšování cílů a plnění, tudíž v podstatě zaměstnance nutí dělat fraudy, a částečně lhát zákazníkům.
Oproti tomu se snaží, ale jenom snaží firma vyjít vstříc zaměstnancům se svými benefity. Firemní telefon, tarif, jednou za rok teaming.

Nic méně zkušenost to byla skvělá a nelituji toho.
Vynechám to pěkné a motivující co postupně přicházelo od nástupu 1. Února letošního roku. První výplata, první školení a zkoušky, semináře, příprava na budoucí výkon pozice Specialista síti a systémů, pak přišel den mých padesátých narozenin: Přišel mi email abych se dostavil na určitou hodinu určitý den do sídla firmy ohledně "personální záležitosti" - bylo to tak atypické a poprvé zcela bez předmětného určení schůzky. Hned že jsem znejistěl v obavách z vyhazovu. Zkrátím to: dnes přišel ten den - personalistka a můj přímý šéf, malá zasedačka 5202 Tomíčkova 2144, PRAHA: Vážený pane chodí na vás exekuce minimálně každý den jedna. Mzdová účtárna je tím zahlcena. Takže pro ztrátu důvěry končíte. Dalo seč to řešit různě, T-Mobile zvolil tu nejsprostší možnost, a aby měli asi ostře nabito a můj vyhazov bylo aspoň čím zdůvodnit, začaly mi poslední dva dny chodit emaily se smyšlenými výhradami k mé práci, které se opravdu nikdy nestaly. Závěrem: T-Mobile jako celek je skvělá Technologická firma (proto jsem tam ostatně také šel), ale ... Jednal jsem o tom s právníkem a jdeme s nimi do sporu a v případných žalobách nebudu šetřit penězi a medializací, takhle sprostě se prostě s lidmi nejedná. Jestli znáte někoho, koho T-Mobile vyrazil ve zkušebce kvůli exekucím na plat, dejte vědět - jiriskalsky@seznam.cz. Dal bych té firmě všechno a jenom proto že mzdová účtárna bude mít s mými závazky hodně práce navíc- tak to neberu jako důvod k vyhazovu - mám rodinu, život jsem si přizpůsobil své nové práci. A cítím, že se situace posledního týdne na mě začala výrazně zdravotně podepisovat. T-Mobile - více...
Výhody
zaměstnanecký tarif XXL na mobil za 89, - Kč, širší přátelské prostředí
Nevýhody
Arogantní přímé vedení, ješitný šéf
Globální firma poskytující ty nejlepší služby zákazníkům..
gut Wahl meistens für jung Leuten. Anspruchswoll, aber Sie konnen gut verdienen