Tesco logo

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Tesco

Ohodnoťte tuto firmu

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 140 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (17 061)

do jisté doby bylo vše dobrý než se změnil manažer

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Do chvíle než z vedoucího směny udělali manažera tak jsem byla spokojená a práci jsem měla ráda. Pak když přišla změna manažera to šlo do háje. Pan manažer si zasedl na mě, a začal mě před zákazníky šikanovat a ponižovat. Když bylo něco špatně byla jsem první kdo to odnesl i když jsem v tom byla nevině. Když jsem udělala chybu vždy jsem ji přiznala a omlouvala se. Ve finále jsem dostala výpověď s 53, když jsem rodinnýmu příslušníkovi načetla club cartu kterou zapomněl doma. Na ostatních prodejnách to dělaj pořád, mě za to vyhodili a ještě vyhrožovali polici, právníka a kde si cosi. Peníze byli super, někteří kolegové taky a zákazníci byli taky super, ale takové jednání manažera jako bylo tam už fakt nikdy více zažít nechci. Škoda práce mě bavila.

Výhody

odměny, stravenky atd.

Nevýhody

jednání manažera šikana a ponižování

Práce v Tescu nemá smysl

Chaos, zmatek, někdo dělá vše jiní se jen vezou, běháte od jedné práce k druhé. Vedení mladých a nezkušených se podepisuje na celém chodu obchodu. Bordel ve skladech a na pracovišti je normální, protože nestíháte ani svoji práci a neustále dostáváte nové rozkazy. Hrůza. Málo zaměstnanců. Myslím si, že takový obchod nemůže být postaven pouze na brigádnicích. Nepřijdou na směnu/což je normální/a už je problém koho sehnat jako náhradu. Potom na to doplácíme my zaměstnanci. Nemá kdo vybalovat a sklad je zaskládaní až po strop/což je v naší prodejně/.

Výhody

Plat vždy k danému termínu

Nevýhody

Pracovní doba, nesmyslné rozvrhnutí práce /všichni dělají vše/, málo zaměstnanců na provoze

Ne

Za 12.5 ruku se vztahy zaměstnavatel vs zaměstnanec velice zhoršili

Výhody

10% sleva na nákup potravin

Nevýhody

Donášení nebo kupováni vlastní obědů nebo donášek z domu

celkem dobrá

ranní fejsování , naučil jsem se hodně , přísné vedení ,nejtěžší bylo vyhledávaní chybějíci zboží , rotace a doplnování

Výhody

sladké odměny

Nevýhody

mín lidí a hodně práce

pracoviště stresu

Tesco Uničov po dobu nové ředitelky se pracuje ve stresu a hlavně bez kolektivu, protože ti co tam byli nejdéle kv.li ředitelce odešli :(

Výhody

slevy

pohodové pracoviště s dobrým kolektivem

Naučila jsem se prodávat za búsekem,je to pohodová práce s lidmi.Vedení bylo ochotné ke spolupráci což se cení,rádo mě do všeho zaučilo.nejtšžší nasi byla práce na noc.

Výhody

stravenky, dovolená, rozepsané směny jak komnu vyhovuje

V životě už bych tam nešel .. Psychoteror, prachy jak brigadnik na hlavní poměr . Otrokáři,proto se to tam točí jak ponožky .

Buzerace , lidi otravujou a provokujou, když Něco není . A to co se děje se zbožím ve skladu je otřesné .

Výhody

Odpisy k jídlu . Fuj . Hnusaci

Nevýhody

O volno musíte prosit

Neskutečná buzerace od manažérky a šikana

Neskutečná buzerace a šikana od manažérky pokladen na Smíchově. Pořád řve po zaměstnancích a neumí jednat s lidma, spíš se zaměstatnancima jedná jako by byli jí otroci. Hodně lidí kvuli ním prešlo. Ani neodzdraví když ji zaměstnanec pozdraví. Prodělal jsem závažnú nemoc rakovinu a neberou vubec na mě ohled, na zdraví, i na ostatných

Nevýhody

Málo zaměstatnu na prodejne a nízky plat

Špatně se pracuje v Tescu

Špatné zkušenosti. Zaměstnanci jsou ve stresu, vedení tak o tom škoda mluvit. Plýtvání potravinami. Špína. Málo zaměstnanců na place a podle toho to vypadá.

Výhody

Opravdu žádné

Nevýhody

Špatný přístup manažerů k zaměstnancům

Kolektivní a kamarádské prostředí.

Pokud má člověk nějaký vztah k práci se zákazníky a v kolektivu a zároveň snahu a chuť starat se o masné výrobky dále i aranžovat maso pro zvednutí prestiže pultového prodeje pak je to příjemná pozice.

Výhody

Informace o slevách a akcích s předstihem

Nevýhody

Práce v chladném prostředí a nepředvídatelná

Pracovní místa na Tesco

Zobrazit více nabídek práce

Bohužel jen samá negativa.

Naprosté selhání vedení a od toho se odvíjí vše.Ředitelka chodí do práce jak se jí to hodí a tím pádem nemá ponětí co se v krámě děje.Pokud již v práci je,tak neustále sedí v kanceláři u kávy.Karierní postup se dříve praktikoval přes postel a nyní přes kamarády.Vůbec nezáleží co umíte,ale jak se líbíte,zda ve všem slepě souhlasíte a hlavně zda umíte mlčet.Viz. manager co neumí na počítači či druhý co nezvládá počítat bez kalkulačky a neorientuje se v obchodě.Z kamarádství pak také vznikají problémy.Jelikož si ředitelka nechce rozházet dobré vstahy s kamarády tak jakékoliv jejich selhání přehlíží(vše je zameteno "pod kobereček").Permanentní naprostá neschopnost plánování směn.Po příjezdu ráno do práce se dozvídáme že se vedení nedohodlo na směnách a na práci jenž je potřeba a máme přijít třeba až druhý den na odpolední.Veškeré problémy se řeší připomenutím že venku čeká na práci sto cizinců z agentury kteří mlčí.Zaměstnance kontrolují naprosto neschopní lidé....5 zaměstnanců stojí u regálu a řeší problém jak do něj vložit zboží."Doplňovači zboží" vozí sem a tam prázdné palety aby to vypadalo že něco dělají...jejich kontrola probíhá z kanceláře a podle toho to také vypadá.Pracovnice lahůdek prsty ochutnává saláty.Druhá je nemocná a utírá si nos rukou kterou krájí.Agenturní zaměstnanci jsou odpadem na špinavou práci kteří umí mlčet a hodí se dokud se nenajde někdo kdo s vedoucí bude ve všem souhlasit.

Kstastrofa

Wawedrftg zhioizztrewdfhhjjjbb bbuujgf jb h h gbjkgfeedcnitgviinbgg

Férové

Určitě bych doporučila, silná společnost, která podporuje kariéru obyčejných lidí..

Nikomu nedoporučuji Tesco jako dlouhodobého zaměstnavatele

Zaučení ve firmě je katastrofální, nikdo nic pořádně z vedení nevysvětlil, vše jsem si musela sama dohledat, sama se neustále na něco ptát. Tesco pro mě není perspektivní firma. Pokud se neleze vedení do zadku, tak jste pro ně odpad

Výhody

Žádné, jo stravenky

jsem tam brigadne jen na telefon takze by mohli casteji volat

viz shrnuti nahore nevim co bych jeste dodala vice

Práce pod tlakem a ve stresu. Už dopředu se stresujete co si vedení na vás zase najde.

Špatné zaučování. Vedení na vás řve a vozí se po vás už od druhého dne. Doplňujete ovoce a zeleninu, lítáte kolem ryb a ještě se staráte o kytky atd... Skáčete od jednoho k druhému a děláte co můžete. Při nástupu vám sice dají smlouvu na dobu neurčitou, ale pot třech měsících zkušební doby vás vyhodí a shrábnou peníze od pracáku. Jsou to podvodníci. Takovou buzeraci jako tady jsem ještě nikde nezažil.

Pracovní zkušenost při které jsem poznala spoustu zajímavých lidí

Při této práci jsem získala cenné zkušenosti (např. pracovitost, komunikativnost, vstřícnost).

Stres, nelogické uvažování,

Pravá ruka neví co dělá levá, v ničem nehledej logiku, mozek nech na vrátnici zde ho nepotřebuješ, chaos, manažer má vżdy pravdu i když nemá, zákazník má vżdy pravdu a přednost i kdyby ti měl se...na hlavu, pomluvy na denním pořádku, zaměstnanci v neustálém tlaku, strašně se to za poslední rokzhoršilo

a terrible place

Absolutely terrible place Very low pay Certain people are tolerated The guest rooms at the guest house are very dirty and narrow and have a shared bathroom on the floor, with about 20 rooms on the floor.

Špatné ohodnocení práce neexistuje žádný systém odměn či osobních ohodnocení.Nic co by motivovalo k vyššímu pracovnímu nasazení.

Pokud chci za svou snahu dostat spravedlivě zaplaceno,je lepší se poohlédnout po jiném zaměstnavateli.V Tescu nelze očekávat žádné prémie,odměny či osobní ohodnocení a ani dovolenou navíc jak je dnes běžné u jiných zaměstnavatelů.

Nic moc

Je to buzerace za málo peněz a jste tam furt i prez vikendy

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Tesco a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3,6

Na základě 17 061 recenzí