Hodnocení od zaměstnanců společnosti Tesco

Vše
Česká republika131 recenzí
Nalezeno 131 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (16 351)
Určitě bych doporučila, silná společnost, která podporuje kariéru obyčejných lidí..
Naprosté selhání vedení a od toho se odvíjí vše.Ředitelka chodí do práce jak se jí to hodí a tím pádem nemá ponětí co se v krámě děje.Pokud již v práci je,tak neustále sedí v kanceláři u kávy.Karierní postup se dříve praktikoval přes postel a nyní přes kamarády.Vůbec nezáleží co umíte,ale jak se líbíte,zda ve všem slepě souhlasíte a hlavně zda umíte mlčet.Viz. manager co neumí na počítači či druhý co nezvládá počítat bez kalkulačky a neorientuje se v obchodě.Z kamarádství pak také vznikají problémy.Jelikož si ředitelka nechce rozházet dobré vstahy s kamarády tak jakékoliv jejich selhání přehlíží(vše je zameteno "pod kobereček").Permanentní naprostá neschopnost plánování směn.Po příjezdu ráno do práce se dozvídáme že se vedení nedohodlo na směnách a na práci jenž je potřeba a máme přijít třeba až druhý den na odpolední.Veškeré problémy se řeší připomenutím že venku čeká na práci sto cizinců z agentury kteří mlčí.Zaměstnance kontrolují naprosto neschopní lidé....5 zaměstnanců stojí u regálu a řeší problém jak do něj vložit zboží."Doplňovači zboží" vozí sem a tam prázdné palety aby to vypadalo že něco dělají...jejich kontrola probíhá z kanceláře a podle toho to také vypadá.Pracovnice lahůdek prsty ochutnává saláty.Druhá je nemocná a utírá si nos rukou kterou krájí.Agenturní zaměstnanci jsou odpadem na špinavou práci kteří umí mlčet a hodí se dokud se nenajde někdo kdo s vedoucí bude ve všem souhlasit.
Wawedrftg zhioizztrewdfhhjjjbb bbuujgf jb h h gbjkgfeedcnitgviinbgg
Zaučení ve firmě je katastrofální, nikdo nic pořádně z vedení nevysvětlil, vše jsem si musela sama dohledat, sama se neustále na něco ptát.
Tesco pro mě není perspektivní firma. Pokud se neleze vedení do zadku, tak jste pro ně odpad
Výhody
Žádné, jo stravenky
viz shrnuti nahore nevim co bych jeste dodala vice
Špatné zaučování. Vedení na vás řve a vozí se po vás už od druhého dne. Doplňujete ovoce a zeleninu, lítáte kolem ryb a ještě se staráte o kytky atd... Skáčete od jednoho k druhému a děláte co můžete. Při nástupu vám sice dají smlouvu na dobu neurčitou, ale pot třech měsících zkušební doby vás vyhodí a shrábnou peníze od pracáku. Jsou to podvodníci. Takovou buzeraci jako tady jsem ještě nikde nezažil.
Při této práci jsem získala cenné zkušenosti (např. pracovitost, komunikativnost, vstřícnost).
Pravá ruka neví co dělá levá, v ničem nehledej logiku, mozek nech na vrátnici zde ho nepotřebuješ, chaos, manažer má vżdy pravdu i když nemá, zákazník má vżdy pravdu a přednost i kdyby ti měl se...na hlavu, pomluvy na denním pořádku, zaměstnanci v neustálém tlaku, strašně se to za poslední rokzhoršilo
Absolutely terrible place
Very low pay

Certain people are tolerated

The guest rooms at the guest house are very dirty and narrow and have a shared bathroom on the floor, with about 20 rooms on the floor.
Pokud chci za svou snahu dostat spravedlivě zaplaceno,je lepší se poohlédnout po jiném zaměstnavateli.V Tescu nelze očekávat žádné prémie,odměny či osobní ohodnocení a ani dovolenou navíc jak je dnes běžné u jiných zaměstnavatelů.
Je to buzerace za málo peněz a jste tam furt i prez vikendy
V Tescu jsem dělala více jak 3 roky, jelikož jsem samozivitelka byla jsem ráda že mám vůbec nějaké zaměstnání. V té době ještě umožnili jednosměnný provoz, pak to šlo z kopce. Ožralá ředitelka, pak ředitel který absolutně nevěděl která bije a do třetice všeho nejhoršího je ředitel kterého nezajímá vůbec nic. Managerka na lahůdkách totální kráva která nerozeznala klobasu od parku. Místo aby držela se svými zaměstnanci bez mrknutí oka je podrazila. Kolektiv úplně k ničemu, holky na sebe donaseli. Tesco zvýšilo platy ale sebralo všechno co mohlo, takže jsme na tom byli hůř než před. Za mě rozhodně nedoporučuji!!! Určitě ne v Tesco Jíčín!

klobasu od párku
Výhody
Nic
Nevýhody
Nízké platy, šikana ze strany vedení
Firma neví, kterým směrem se vydat, posledních 5 let je to velmi nejistá firma.
Zlepšení kvality produktů. Větší aktivní komunikace mezi sebou
Super dobry kolettiv ani ma záchod nemůžeš a neplatí sociální zdravotni
Doporučuji jako trvale zaměstnání vhodné i jako brigáda
Management je jedna velká hrůza neprofesionálních .....,nebudu raději ani psát,ale vrcholový management by se měl zamyslet,koho zaměstnává !!!!
Pracovala jsem tam řada nikdo si vás nevšímal a kdyz jste potřebovala pomoc stačilo zazvonit a byla u vás vedouci
půl roku jsem čekala na slíbený plný úvazek, nedostala jsem ho
Možnost kariérního růstu, směny podle potřeby zaměstnanců,
Neskutečna buzerace. Řeší mimochodem i barvu bot. Vedení nařizuje nesmysly. Například musíte zboží nabírat takovými tupými lžícemi kterými to téměř nelze vzít, nesmíte mít u sebe pracovní pomůcky které stále potřebujete, například tužka, papíry, nože, sáčky. . , vše musí být schovano aby to neviděli zákazníci, za mne nikdy.
Výhody
Zavazne nemene smeny
Nevýhody
Buzerace
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Tesco a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,7
Na základě 16 351 recenzí