Unex a.s

Recenze zaměstnanců společnosti Unex a.s v místě Uničov

Vše
Uničov5 recenzí
Nalezeno 5 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (8)
Pro tuto firmu jsem pracoval cca 12 let. Mnohému jsem se zde naučil. Práce na dřevoobráběcích strojích, čtení tech. výkresů, práci zahrnující výrobu matičních modelů ze dřeva, kovu či pryskyřic a litých směsí. Povrchovou ůpravu těchto výrobků tmelením a konečným nástřikem.
Práce je to zajímavá, ale náročná.
Výhody
vynikající kolektiv
Nevhodné pracovní podmínky a přístup k zaměstnancům.
Do takové firmy by nechtěl nastoupit nikdo. Tragédie. K lidem se chovají jako k debilum
Bez problémů se dá skloubit práce s rodinným životem, fajn kolektiv, jistota a stabilita, dobré jídlo jen za 22 Kč, 5 týdnů dovolené a zajímavé benefity. Podpora dalšího vzdělávání formou různých školení.
-Ve firmě panuje velice neschopná organizace, které nedokáže vytvořit minimální pracovní podmínky. V zimě je průměrná teplota 9°C a v létě 35°C. Všude je absolutně zaprášeno, neuklizeno. Mašiny jsou neudržované, zastaralé a bez jakékoliv generálky. Nástroje jsou na tom podobně (nepřesné,zastaralé bez možnosti zmodernyzování). Veškerá obsluha jeřábů špatně zorganizovaná.
-Na druhou stranu má to i své světlé stránky. Výborní spolupracovníci, dobrá praxe a vykonávaná práce se střídá na kusovou i sériovou výrobu.
Nevýhody
Skoro nulová šance přidání mzdy nebo kariérního růstu