Unex a.s

Recenze zaměstnanců společnosti Unex a.s v místě Uničov

Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (7)
Tato práce je o přesnosti a šikovnosti.
Pro tuto firmu jsem pracoval cca 12 let. Mnohému jsem se zde naučil. Práce na dřevoobráběcích strojích, čtení tech. výkresů, práci zahrnující výrobu matičních modelů ze dřeva, kovu či pryskyřic a litých směsí. Povrchovou ůpravu těchto výrobků tmelením a konečným nástřikem.
Práce je to zajímavá, ale náročná.
Výhody
vynikající kolektiv
Hrozný
Do takové firmy by nechtěl nastoupit nikdo. Tragédie. K lidem se chovají jako k debilum
Bez problémů se dá skloubit práce s rodinným životem.
Bez problémů se dá skloubit práce s rodinným životem, fajn kolektiv, jistota a stabilita, dobré jídlo jen za 22 Kč, 5 týdnů dovolené a zajímavé benefity. Podpora dalšího vzdělávání formou různých školení.
Špatné prostředí a organizace
-Ve firmě panuje velice neschopná organizace, které nedokáže vytvořit minimální pracovní podmínky. V zimě je průměrná teplota 9°C a v létě 35°C. Všude je absolutně zaprášeno, neuklizeno. Mašiny jsou neudržované, zastaralé a bez jakékoliv generálky. Nástroje jsou na tom podobně (nepřesné,zastaralé bez možnosti zmodernyzování). Veškerá obsluha jeřábů špatně zorganizovaná.
-Na druhou stranu má to i své světlé stránky. Výborní spolupracovníci, dobrá praxe a vykonávaná práce se střídá na kusovou i sériovou výrobu.
Nevýhody
Skoro nulová šance přidání mzdy nebo kariérního růstu
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Unex a.s a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
2,9
2,7
Poměr Práce/Život
3,2
2,6
2,8
Firemní kultura
Recenze společnosti Unex a.s dle lokality