Všeobecná fakultní nemocnice Praha

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Všeobecná fakultní nemocnice Praha

Ohodnoťte tuto firmu

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 6 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (8)

Co dodat

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Pozitiva - plat vzdy na ucte tak jak ma byt - nadrizena - pracovni doba NEGATIVA - IT oddeleni, nejhrosi, jak jsem v zivote zazila, ktere bere penize za nic a kdyz je problem, tak vyreseni trva vecnost - neposlouchaji nas bezne zamestnance, kdyz nabizime moznosti jak zefektivnit zpusob prace

Hrozné, neváží si lidi, dokonce na ně musela jít pracovní inspekce!!!

Hrozné, už nikdy víc! Nevstřícnosti, hrozné chování!

zajimava prace s dobrym financnim ohodnocenim

zajimava prace odpovidajici vystudovanemu oboru se stabilnim prijmem a pracovni dobou.

Výhody

dovolena a stabilni pracovni doba

Nevýhody

organizace prace a komunikace

Náročná ale velice zajímavá práce bohatá na zkušenosti v oboru.

Práce zde mi velice dala. Díky tomu, že každý pacient je individualitou, nedá se hovořit o rutinní práci. Pracovní den/noc tak vypadala pokaždé jinak. Naučila jsem se rychle vyhodnotit a reagovat na nově vzniklé situace, zlepšila jsem si komunikaci s klienty (rodiči dětí) i s kolegy, díky možnosti reprezentace nemocnice na konferenci pak dovednost prezentace projektů a příspěvků oddělení. Jako výhodu, ale též nevýhodu, vnímám práci ve směnném provozu, diky kterému jsem si nemusela brát volno kvůli takovým záležitostem jako např. Návštěva lékaře či úřadu, zároveň to pro mně znamenalo nutnost plánovat volný čas s dostatečným předstihem. Naštěstí jsem se s nevolí přizpůsobit směny mým požadavkům prakticky vůbec nesetkala.

Výhody

Parkování na místě zdarma, sodexo benefity, body na nákup v lékárně zdarma, přednostní ošetření u lékařů VFN

Nevýhody

Nepravidelná pracovní doba, práce v noci a víkendech a svátcích

dobré

státní podnik, dobré prostředí, nevýhoda - strávím denně 3,5 hodin na dojíždění.

celkově hodnotím práci v nemocnici kladně

Prací ve skladu jsem se naučila programy na PC skladového hospodářství díky ing, Brůžkové vedoucí MTZ. Dále jsem se naučila jednat s dodavateli což bylo někdy zábavné jindy zase nejtěžší. Jinak byla pro mne práce zajímavá a poučná.

Výhody

5 týdenní dovolená ošetření v rámci nemocnice pro rod.příslušníky

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Všeobecná fakultní nemocnice Praha a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2.9

2.6Poměr Práce/Život