Všeobecná fakultní nemocnice Praha

Recenze zaměstnanců společnosti Všeobecná fakultní nemocnice Praha v místě Praha

Vše
Praha4 recenze
Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (8)
Co dodat
Pozitiva - plat vzdy na ucte tak jak ma byt
- nadrizena

- pracovni doba

NEGATIVA - IT oddeleni, nejhrosi, jak jsem v zivote zazila, ktere bere penize za nic a kdyz je problem, tak vyreseni trva vecnost

- neposlouchaji nas bezne zamestnance, kdyz nabizime moznosti jak zefektivnit zpusob prace
zajimava prace s dobrym financnim ohodnocenim
zajimava prace odpovidajici vystudovanemu oboru se stabilnim prijmem a pracovni dobou.
Výhody
dovolena a stabilni pracovni doba
Nevýhody
organizace prace a komunikace
Náročná ale velice zajímavá práce bohatá na zkušenosti v oboru.
Práce zde mi velice dala. Díky tomu, že každý pacient je individualitou, nedá se hovořit o rutinní práci. Pracovní den/noc tak vypadala pokaždé jinak.
Naučila jsem se rychle vyhodnotit a reagovat na nově vzniklé situace, zlepšila jsem si komunikaci s klienty (rodiči dětí) i s kolegy, díky možnosti reprezentace nemocnice na konferenci pak dovednost prezentace projektů a příspěvků oddělení.

Jako výhodu, ale též nevýhodu, vnímám práci ve směnném provozu, diky kterému jsem si nemusela brát volno kvůli takovým záležitostem jako např. Návštěva lékaře či úřadu, zároveň to pro mně znamenalo nutnost plánovat volný čas s dostatečným předstihem. Naštěstí jsem se s nevolí přizpůsobit směny mým požadavkům prakticky vůbec nesetkala.
Výhody
Parkování na místě zdarma, sodexo benefity, body na nákup v lékárně zdarma, přednostní ošetření u lékařů VFN
Nevýhody
Nepravidelná pracovní doba, práce v noci a víkendech a svátcích
celkově hodnotím práci v nemocnici kladně
Prací ve skladu jsem se naučila programy na PC skladového hospodářství díky ing, Brůžkové vedoucí MTZ. Dále jsem se naučila jednat s dodavateli což bylo někdy zábavné jindy zase nejtěžší. Jinak byla pro mne práce zajímavá a poučná.
Výhody
5 týdenní dovolená ošetření v rámci nemocnice pro rod.příslušníky
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Všeobecná fakultní nemocnice Praha a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
2,9
2,6