Recenze zaměstnanců společnosti Všeobecná fakultní nemocnice Praha v místě Praha

Nalezeny 3 recenze odpovídající vyhledávání Zobrazit všechny recenze (7)
Náročná ale velice zajímavá práce bohatá na zkušenosti v oboru.
Dětská sestra (Současný zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha24. února, 2018
Práce zde mi velice dala. Díky tomu, že každý pacient je individualitou, nedá se hovořit o rutinní práci. Pracovní den/noc tak vypadala pokaždé jinak.
Naučila jsem se rychle vyhodnotit a reagovat na nově vzniklé situace, zlepšila jsem si komunikaci s klienty (rodiči dětí) i s kolegy, díky možnosti reprezentace nemocnice na konferenci pak dovednost prezentace projektů a příspěvků oddělení.
Jako výhodu, ale též nevýhodu, vnímám práci ve směnném provozu, diky kterému jsem si nemusela brát volno kvůli takovým záležitostem jako např. Návštěva lékaře či úřadu, zároveň to pro mně znamenalo nutnost plánovat volný čas s dostatečným předstihem. Naštěstí jsem se s nevolí přizpůsobit směny mým požadavkům prakticky vůbec nesetkala.
Výhody
Parkování na místě zdarma, sodexo benefity, body na nákup v lékárně zdarma, přednostní ošetření u lékařů VFN
Nevýhody
Nepravidelná pracovní doba, práce v noci a víkendech a svátcích
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
celkově hodnotím práci v nemocnici kladně
Vedoucí skladu (Bývalý zaměstnanec) –  Praha26. srpna, 2017
Prací ve skladu jsem se naučila programy na PC skladového hospodářství díky ing, Brůžkové vedoucí MTZ. Dále jsem se naučila jednat s dodavateli což bylo někdy zábavné jindy zase nejtěžší. Jinak byla pro mne práce zajímavá a poučná.
Výhody
5 týdenní dovolená ošetření v rámci nemocnice pro rod.příslušníky
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Všeobecná fakultní nemocnice Praha

Můžete zkusit:

Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Všeobecná fakultní nemocnice Praha a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

2,9