Všeobecná fakultní nemocnice Praha

Recenze zaměstnanců na pozici Dětská Sestra ve společnosti Všeobecná fakultní nemocnice Praha v místě Praha

Dětská Sestra1 recenze
Praha1 recenze
Nalezena 1 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (8)
Náročná ale velice zajímavá práce bohatá na zkušenosti v oboru.
Práce zde mi velice dala. Díky tomu, že každý pacient je individualitou, nedá se hovořit o rutinní práci. Pracovní den/noc tak vypadala pokaždé jinak.
Naučila jsem se rychle vyhodnotit a reagovat na nově vzniklé situace, zlepšila jsem si komunikaci s klienty (rodiči dětí) i s kolegy, díky možnosti reprezentace nemocnice na konferenci pak dovednost prezentace projektů a příspěvků oddělení.

Jako výhodu, ale též nevýhodu, vnímám práci ve směnném provozu, diky kterému jsem si nemusela brát volno kvůli takovým záležitostem jako např. Návštěva lékaře či úřadu, zároveň to pro mně znamenalo nutnost plánovat volný čas s dostatečným předstihem. Naštěstí jsem se s nevolí přizpůsobit směny mým požadavkům prakticky vůbec nesetkala.
Výhody
Parkování na místě zdarma, sodexo benefity, body na nákup v lékárně zdarma, přednostní ošetření u lékařů VFN
Nevýhody
Nepravidelná pracovní doba, práce v noci a víkendech a svátcích
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Všeobecná fakultní nemocnice Praha a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
2,9
2,6