Vodafone
3,9 z 5 hvězdiček.

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Vodafone

Nalezeno 12 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (5 510)
vysoké náklady na cestování mezi klienty, ale zaměstnavatel určitě není špatnej.
Vodafone se nezajímá o to kolik zkušeností a služeb dokážetet poskytnout zákazníkům, jde jím pouze o to kolik věcí dokážete zákazníkum prodat. Zkušenost která vykazuje, o co českým opretároům opravu jde. Nedoporučuji u vodafonu pracovat aniž si kupovat náké služby. U podobných operátorů bylo náplní práci pohámat zákazníkům, u této společnosti jde jde jen o to je okrádat. Zejména důchodce. Nedoporočuju, velmi špatná zkušenost. Pokud nedokážete nic prodat, nevyděláte si. A pokud jo tak buďto okradete důchodce o dobré tarify a nebo i normální lidi. Doporučuji zkusit jinčí operátorské linky jako t-mobile nebo O2.
Výhody
Práce v centru Brna
Nevýhody
Neustálý stress
Na pražské centrále se pracuje klasicky od 9-6, ale není problém si po dohodě s nadřízeným pracovní dobu upravit. U některých pozic je možný home office jeden den v týdnu. Atmosféra ve firmě je přátelská. Pracuje se v open-spacech, takže někdy je složitější se koncentrovat.
Výhody
Příjemná firemní kultura, široká nabídka benefitů, flexibilní pracovní doba
Nevýhody
Práce v dlouhých open-spacech, korporátní papírování, hlavní sídlo daleko od centra Prahy
Good place to work in, nice salaries, benefits, pleasant people, good for people who like to work in corporate environment. Bimodal environment, with very strong waterfall side, so far, slowly changing.
Výhody
salary, benefits, people, environment
Nevýhody
slowness, ridden with processes
Dobrá zkušenost do života, různorodá pražce. Bohužel není dostatečně finančně ohodnocena
Dříve byl Vodafone top zaměstnavatel.Pomalu , ale jistě to jde na všech frontách k horšímu.Platové podmínky stagnují.Lide, kteři o věcech rozhodují jsou už na svých pozicích dlouho, takže ztrácejí kontakt s realitou. Věci se dělají napůl, pomalu se reaguje na konkurenci. Určitě bych nedoporučoval nově do Vodafone nastupoval, dávno to už není jako dřive
Výhody
Benefity, stravenky, soutěže
Nevýhody
Stagnující plat, malá šance růstu, Nikdo nereaguje na situaci na trhu - malá konkurenceschopnost.
- Business Advisor – poradce firemním zákazníkům - Péče o vlastní klientelu zákazníků - Přímý prodej služeb, telefonů apod. - Administrativní povinnosti - Vyřizování reklamací, logistiky - Odpovědnost za prodejní výsledky daného regionu - Školení prodejců na pobočkách Atmosféra ve firmě více než dobrá. Získal jsem mnoho cenných zkušeností.
Výhody
Stravenky, organizace svého času a schůzek s klienty
Nevýhody
Bez firemního auta
nadnárodní společnost, která se zabývá telekomunikací. Já s tím nemám zkušenosti, pracovala jsem brigádně u servisů mobilních telefonů, které zákazníci reklamovali
Although nice and easy, job was mostly outside to promote offers at this telecommunication company. Dealing with people, which also might be challenging.
Nejistota budoucí spolupráce na pozici pro prepaid. Týmy obchodních zástupců nespolupracují.
Výhody
Služební vůz i pro soukromé účely
Vodafone se honosi vstricnym pristupem k zamestnancum, ale bohuzel realita je ponekud jinde. V poslednich letech je to vic ve smyslu "drzte h..a krok, nebo tahnete" a pokud nekomu rusi pozici, tak zasadne s pouzitim hledani cehokoliv byt smysleneho jen aby nemuseli dat odstupne. Co se tyka proklamovaneho podporovani rovnopravnosti zen v praci, tak to plati jen nekde, ale napriklad v technickem oddeleni jsou zeny pod dohledem nejvyssiho vedeni diskriminovany a perzekuovany. Oddeleni HR tomu blahosklonne prihlizi a nabada kolegyne k tomu aby nosily sefum kafe a delaly na ne oci... Na druhou stranu neplati uplne spatne, tak pokud na to ma nekdo zaludek, tak prosim :-)
Ive got a lot of experience with customer service.Work in Oracle Siebel Applications.Sales representative for corporate customers.
Zobrazit další recenze spol. Vodafone
Můžete zkusit: