Hodnocení od zaměstnanců společnosti Vodafone

Nalezeno 11 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (4 702)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Férový zaměstnavatel, férové odměňování, snaha o neustálé zlepšování firmy
Senior Analyst (Bývalý zaměstnanec) –  Prague19. prosince, 2018
Na pražské centrále se pracuje klasicky od 9-6, ale není problém si po dohodě s nadřízeným pracovní dobu upravit. U některých pozic je možný home office jeden den v týdnu. Atmosféra ve firmě je přátelská. Pracuje se v open-spacech, takže někdy je složitější se koncentrovat.
Výhody
Příjemná firemní kultura, široká nabídka benefitů, flexibilní pracovní doba
Nevýhody
Práce v dlouhých open-spacech, korporátní papírování, hlavní sídlo daleko od centra Prahy
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Nice company, good benefits, good people, but too rigid.
Head of Digital delivery (Současný zaměstnanec) –  Prague, CZ30. listopadu, 2018
Good place to work in, nice salaries, benefits, pleasant people, good for people who like to work in corporate environment. Bimodal environment, with very strong waterfall side, so far, slowly changing.
Výhody
salary, benefits, people, environment
Nevýhody
slowness, ridden with processes
Manuálně náročné
Prodejní asistent, vedoucí textilu (Bývalý zaměstnanec) –  Brno30. května, 2018
Dobrá zkušenost do života, různorodá pražce. Bohužel není dostatečně finančně ohodnocena
Je to čím dál horší
Business advisor (Současný zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha2. března, 2018
Dříve byl Vodafone top zaměstnavatel.Pomalu , ale jistě to jde na všech frontách k horšímu.Platové podmínky stagnují.Lide, kteři o věcech rozhodují jsou už na svých pozicích dlouho, takže ztrácejí kontakt s realitou.

Věci se dělají napůl, pomalu se reaguje na konkurenci.
Určitě bych nedoporučoval nově do Vodafone nastupoval, dávno to už není jako dřive
Výhody
Benefity, stravenky, soutěže
Nevýhody
Stagnující plat, malá šance růstu, Nikdo nereaguje na situaci na trhu - malá konkurenceschopnost.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
Jeden člověk dělá vše, od prodejce na pobočce, administrativu až po obchodního zástupce
Business Advisor - poradce firemním zákazníkům (Současný zaměstnanec) –  Plzeň, Plzeňský kraj29. ledna, 2018
- Business Advisor – poradce firemním zákazníkům
- Péče o vlastní klientelu zákazníků
- Přímý prodej služeb, telefonů apod.
- Administrativní povinnosti
- Vyřizování reklamací, logistiky
- Odpovědnost za prodejní výsledky daného regionu
- Školení prodejců na pobočkách

Atmosféra ve firmě více než dobrá. Získal jsem mnoho cenných zkušeností.
Výhody
Stravenky, organizace svého času a schůzek s klienty
Nevýhody
Bez firemního auta
příložitostná práce při studiu
servisní asistentka (Bývalý zaměstnanec) –  Praha 410. ledna, 2018
nadnárodní společnost, která se zabývá telekomunikací. Já s tím nemám zkušenosti, pracovala jsem brigádně u servisů mobilních telefonů, které zákazníci reklamovali
Challenging
Promoter (Bývalý zaměstnanec) –  Pardubice, Czech Republic26. července, 2017
Although nice and easy, job was mostly outside to promote offers at this telecommunication company. Dealing with people, which also might be challenging.
Bez budoucnosti
Sales Representative (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha28. dubna, 2017
Nejistota budoucí spolupráce na pozici pro prepaid. Týmy obchodních zástupců nespolupracují.
Výhody
Služební vůz i pro soukromé účely
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Na prvni pohled dobre, ale pod povrchem..
vedouci pracovnik (Současný zaměstnanec) –  Praha3. dubna, 2017
Vodafone se honosi vstricnym pristupem k zamestnancum, ale bohuzel realita je ponekud jinde. V poslednich letech je to vic ve smyslu "drzte h..a krok, nebo tahnete" a pokud nekomu rusi pozici, tak zasadne s pouzitim hledani cehokoliv byt smysleneho jen aby nemuseli dat odstupne.
Co se tyka proklamovaneho podporovani rovnopravnosti zen v praci, tak to plati jen nekde, ale napriklad v technickem oddeleni jsou zeny pod dohledem nejvyssiho vedeni diskriminovany a perzekuovany. Oddeleni HR tomu blahosklonne prihlizi a nabada kolegyne k tomu aby nosily sefum kafe a delaly na ne oci...
Na druhou stranu neplati uplne spatne, tak pokud na to ma nekdo zaludek, tak prosim :-)
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 1Nahlásit
Workplace
Sales representative for corporate customers (Bývalý zaměstnanec) –  prague4. března, 2016
Ive got a lot of experience with customer service.Work in Oracle Siebel Applications.Sales representative for corporate customers.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Vodafone

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Vodafone a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,9