Zebra Technologies
Recenze od zaměstnance společnosti Zebra Technologies

Atencion al cliente

24. února, 2017
Ayudaba cliente con correos y telefono por cualquiera duda o problema que tenian en ordenar la reparacion de dispositivos. Daba soporte en castellano, italiano y ingles.
Výhody
Idiomas, aprender a relacionarme con clientes diferentes
Nevýhody
salario y oportunidad en la empresa
Podobné recenze
12. února, 2020
CONTRACT RENEWAL AGENT (Bývalý zaměstnanec) - Okres Brno-město
ambiente lavorativo stimolante e flessibile con possibilità di relazione con colleghi di diverse provenienza
1. března, 2018
HR Specialista/Supevisor (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
Práce mě bavila a naplňovala. Komunikovala jsem napříč celou společností, cizinci a využívala jazyk. Moje práce byla vždy jiná, různorodá (nástup/výstup zaměstnance, péče, životní cyklus zaměstnanců, procesy, spolupráce se mzdovou účetní atd). Hodně jsem se naučila a rozvinula své vyjednávací, komunikativní a organizační schopnosti a také jsem zapracovala jak vyzrát nad stresem:). S úsměvem jde všechno líp:):):). Personalistika je pro mě zábavou.
4. ledna, 2018
Account Receivable Specialist NALA (Současný zaměstnanec) - Okres Brno-město
~ Monitoring activity of accounts portfolio and contacting customers regarding late payments ~ Resolving customer disputes pertaining to billing and collection ~ Providing regular collection forecast reports to finance ~ Releasing or holding orders and assisting credit analysts in setting credit limits ~ Assisting cash application team in write-offs, legal claims, and monitoring bankruptcy proceedings