Recenze od zaměstnance společnosti ZF

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele ZF

My biggest work expirience.
Maintenance engineer/technician (Bývalý zaměstnanec) –  Stará Boleslav (Czech Republic)5. října, 2017
Like a young guy I get one of the biggest opportunities in my life. Work on position for diploma absolvents without diploma and be head of small operation group.
Výhody
realize myself in tasks
Nevýhody
mentality of employees, work conditions
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit

Další recenze zaměstnavatele ZF

Průměr
Cell leader (Bývalý zaměstnanec) –  Stará Boleslav, Středočeský kraj7. února, 2019
Stačí jeden blb a vše jde do hajzlu. Po 13 letech jediné slušné chování od výrobního management. Lidi ve výrobě super. Jinak pár slušných lidi v kanceláři ale těch je pár. Neváží si zaměstnanců kteří pro ten podnik dost udělali. Lidi kteří tam jsou dost dlouho už prý nemají podniku co nabídnout. Bezpecnostni díly no super kontroly cizinci jazyková bariéra přístup k zodpovědnosti nekomentuji. Jediné pozitivum poznala jsem pár super lidi.
Výhody
Obědy příjemné, vystupování zaměstnanců v kantyny
Nevýhody
Arogance nadřízených. Nepříjemné jednání některých vedoucích zaměstnanců. Buzerace povysenost.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
Celkově bych firmu hodnotil 4 hvězdičkami
Operátor výroby (Bývalý zaměstnanec) –  Jablonec nad Nisou21. ledna, 2019
Vedení kouká na zaměstnance slušná výplata firma pořádá super akce ve firmě je super kolektiv nemám co vytknout.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě ZF a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,8