nabídky práce: Čáslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 891 výsledků

Brigádník (ž/m)

135 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných…

Referent/ka odboru životního prostředí

Čáslav
21 260 Kč - 31 240 Kč měsíčně
  • Výhodou: znalost ochrany ovzduší, odpadového hospodářství, řešení přestupků.
  • Nástup 1.10.2020, nebo dohodou. zástup za rodičovskou dovolenou.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Středočeský kraj
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Osobní asistent

Ivana Štěrbová, DiS.
Čáslav
  • Pro zdravotně postiženou ženu na invalidním vozíku hledáme osobního asistenta, na pravidelnou a dlouhodobou výpomoc.
  • Příprava občerstvení a podávání předmětů.

Asistent/ka obchodního oddělení

SMERO
Kutná Hora
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami.
  • Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek.
  • Jaký je náš asistent/asistentka:

Štukatéři nová nabídka

Čáslav +1 lokalita
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu.
  • Náplň práce: osazení sádrových omítek a jiných druhů dekoračních omítek.

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Čáslav
18 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: práce s PC, znalost stavebního materiálu výhodou.
  • V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo emailem.
  • Mzda: 18 000 - 24 000 Kč / měsíc.

referent/ka daňového dozoru

MV ČR - Služební místa
Kutná Hora
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka daňového dozoru.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Fakturant/ka

25 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o práci na plný úvazek 42,5 h týdně.
  • Zkušenosti s účetním programem POHODA výhodou.
  • První kontakt telefonicky nebo e-mailem Po-Pá.

Pomocník v kuchyni/pokladní- ranní směny - Vrdy nová nabídka

  • Co by vás v práci čekalo?
  • Ranní směny 4:30 - 13:00, volné víkendy.
  • Příprava a výroba snídaní a vlastní výroby.
  • Co u nás budete pro začátek potřebovat?

řidiči VZV

Čáslav
25 000 Kč - 27 500 Kč měsíčně
  • Požadujeme platné oprávnění k řízení VZV.
  • Vaším úkolem bude zásobování linek materiálem, základní údržba svěřeného vysokozdvižného vozíku.

Chůva pro děti

Čáslav
105 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Náplň práce: hlídání dětí v dětské skupině ve věku 1-3 roky.
  • Možnost rekvalifikačního kurzu chůvy (kód 69-017-M), nebo sociální pracovník, učitelka v MŠ,…

Koordinátor směny ovoce, zeleniny a pekárny (ž/m)

  • Staň se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Odborná koordinace oddělení ovoce a zeleniny a pekárny bez…

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Čáslav +3 lokality
14 600 Kč měsíčně
  • Mzda: 14 600 - 14 600 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pražská 105, Čáslav, 28601.

Lektor kroužků, 175 až 250 Kč/hod. Nejhezčí náplň! nová nabídka

Veselá věda z. ú.
Čáslav +2 lokality
175 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Máte v sobě touhu objevovat?
  • Vztah k přírodním vědám a těší Vás práce s dětmi?
  • I ve vašem okolí je jistě mnoho malých vědců, kteří by rádi objevovali s námi.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.