nabídky práce: Benecko

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 396 výsledků

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Liberecký kraj
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Pracovník masné výroby

Jilemnice
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme pracovníka do masné výroby do našeho týmu v Řeznictví Soukupovi v Jilemnici.
  • Rádi zaučíme nové kolegy ve výrobě tradičních uzenářských výrobků.

řidič nová nabídka

Semily
19 000 Kč měsíčně
  • Rozvoz pečiva v nočních a ranních hodinách.
  • Mzda: 19 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 3. května 328, Semily, 51301.

řidič malého dodávkového automobilu

Semily
16 500 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, slušné vystupování, zkušenosti v oboru výhodou.
  • Náplň práce: kontrola připraveného zboží pro závoz, rozvoz zboží…

Číšník - servírka nová nabídka

Špindlerův Mlýn +5 lokalit
30 000 Kč měsíčně
  • ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - praxe podmínkou, příjemné vystupování, samostatnost, alespoň částečnou znalost NJ či AJ, možnost ubytování, příspěvek na dopravu, podnikové…

Pomocný dělník ve sklářské výrobě nová nabídka

Harrachov
16 000 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Vzdělání: základní, nižší střední odborné, vyučení.
  • Práce spočívá s manipulací sklářské píšťaly mezi skláři, odnášení výrobků do chladící pece.

Pomocný pracovník údržby budov a souvisejících prostor nová nabídka

Čistá u Horek
18 000 Kč měsíčně
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 18 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 256, Čistá u Horek, 51235.

Řidič/ka nákladních vozidel MKD

40 000 Kč měsíčně
  • Kolečkové přepravy CZ-Německo a zpět, víkendy volné.
  • ŘP skupiny C+E, digitální karta řidiče, profesní průkaz,některé pauzy možno i v týdnu v okolí Č.

Pokojská/uklizečka nová nabídka

Jiří Grim
Tanvald
  • Hledáme pokojskou/uklízečku na horský penzion Triola v Kořenově.
  • Svědomitě odvedenou práci a spolehlivost.

Kuchař - kuchařka

Špindlerův Mlýn +1 lokalita
40 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Schopnost samostatné práce, zodpovědnost, časová flexibilita, možnost ubytování a stravy, pracovní doba dle dohody.
  • Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc.

Práce v bezpečnostní agentuře - Provozní manažer/ka úklidový... nová nabídka

25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce:Liberecký kraj.
  • Liberecký kraj - práci budete vykonávát u našich zákazníků v Libereckém kraji.
  • Vedoucí pozice - provozní manažer úklidu.

Pokojská

Vrchlabí +1 lokalita
16 200 Kč měsíčně
  • POKOJSKÁ - prac. doba dle dohody.
  • Tel. kontakt možný do 15.00 hodin.
  • Mzda: 16 200 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Krkonošská 198, Vrchlabí, 54301.

Pomocný kuchař - kuchařka

Kuchař, Alpský hotel, Špindlerův Mlýn

Hotelklik a.s.
Špindlerův Mlýn
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Alpský hotel ve Špindlerově Mlýně nabízí práci kuchaře pro celoroční provoz.
  • Výborné platové podmínky a kolektiv.
  • Tel.: +420 734 445 185.

Pomocná síla do kuchyně

16 100 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - zdravotní průkaz, spolehlivost, prac. doba dle dohody, ubytování a strava zajištěna.
  • Mzda: 16 100 - 20 000 Kč / měsíc.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.