nabídky práce: Bruntál

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 399 výsledků
Linaset
Bruntál +1 lokalita
  • Obsluha lisu, opracování a vizuální kontrola výlisků.
  • Schopnost a možnost pracovat v nepřetržitém pracovním režimu.
  • Hrubá mzda 20 000,- Kč.
Baur Formschaumtechnik s.r.o.
Bruntál
  • Jsme součástí mezinárodní společnosti, která se již téměř 40 let zabývá vývojem a výrobou zvukově-izolačních produktů pro automobilový průmysl.
Macco Organiques s.r.o
Bruntál
  • Náplň práce: práce ve směnném provoze (ranní / noční) • obsluha výrobního technologického zařízení, balení vysoce čistých chemických látek: do malých sáčků 0,1…
SOLEX AGRO, s.r.o.
Bruntál
  • Hledáme brigádníky k balicí lince, převážně ženy na rodičovské dovolené, studenty, důchodce na dohodu o provedení práce.
Miloslav Ševčík
Bruntál
  • Přijmeme pracovníky na výrobu obalů a dřevěných výrobků – řeziva, na odebírání řeziva a jeho ukládání a třídění, zkracování řeziva plat 18–24 tis.
Bruntál
  • Požadavky: nejlépe SOU / SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Práce ve 4-směnném nepřetržitém provoze (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba,…
Bruntál
  • Práce ve 3-směnném provoze.
  • Fyzická zátěž - manupulace s břemeny.
Podhorská nemocnice
Bruntál
  • Podhorská nemocnice přijme lékaře do anesteziologické ambulance.
  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.
  • Možnost práce na částečný úvazek.
Data Servis - informace, s.r.o.
Bruntál
100 Kč za hodinu
  • Náplní práce je návštěva restauračních zařízení (v místě bydliště), kde je zapotřebí vyplnit dotazník.
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat…
CORA PLUS s.r.o.
Bruntál
10 000 Kč měsíčně
  • Hledáme vhodného kandidáta na svoz odpadu, jeho zvážení a zápis v areálu firmy Osram Bruntál.
  • Pracovní úvazek 20 hodin týdně, pracovní doba 6:00 - 10:00 hod.