nabídky práce: Chuchelná

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Pracovní pozice
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 866 výsledků
CLIMBERS service s.r.o.
Opava
33 000 Kč měsíčně
  • Pro naši pobočku aktuáně hledáme pracovníka/ci na pozici asistent/ka.
  • Zadávání a evidence dat v interním systému.
  • Co pro Vás máme my :
ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA
Ostrava
  • Zajimavou pracovní náplň s možností pracovního růstu.
VersaCo s.r.o.
Ostrava
95 Kč za hodinu
  • Společnost VersaCo s. r. o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu novou posilu na pozici brigádník.
INVITAL aqua s.r.o.
Opava
110 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Práce spočívá v balení zásilek pro e-shop.
  • Pracovní doba je od 6:30 do 14:30.
  • Jedná se o dny Po-Ct.
  • Jedná se o 2-4 dny týdně.
PF PLASTY CZ
Chuchelná
  • Zkušenost s obsluhou VZV (oprávnění není podmínkou).
  • Znalost bezpečnostních a požárních předpisů týkajících se skladového hospodářství.
Manuvia, a. s.
Ostrava
  • Zpracování a evidence pracovněprávních dokumentů.
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.
  • Znalost a orientaci v MS Office (Excel, Word, Outlook).
ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.
Ostrava +1 lokalita
96 Kč za hodinu
  • Hledáme uchazeče na pozici pracovník ostrahy strážný pro průmyslový objekt.
  • Jedná se převážně o noční směny.
STORE INVENT, s.r.o.
Ostrava
120 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Vaším úkolem bude skenovat a počítat zboží na prodejnách a ve skladech.
  • Skenování probíhá za pomoci jednoduchého inovativního systému a tabletu.
  • Part of the bioeconomy, Stora Enso is a leading provider of renewable solutions in packaging, biomaterials, wooden constructions and paper globally.
Ostrava
  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.
  • Férová mzda a řada dalších výhod.