nabídky práce: Děčín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 723 výsledků

BRIGÁDA Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ

Ondřej Kostelka
Děčín
2 000 Kč - 5 000 Kč týdně
  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let.
  • Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám…

Seřizovač elektroerozivní drátovky nová nabídka

KOVO Děčín spol. s r.o
Děčín
  • Seřizování a obsluha elektroerozivní drátovky.
  • Tvorba programů pro elektroerozivní stroje.
  • Výborná znalost čtení technické dokumentace.

Pracovník úklidu

JAMIKA CZ sro
Děčín
  • (Děčín, Praha, Ústí nad Labem).
  • Manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost.
  • Pečlivost a smysl pro pořádek a čistotu.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Ústecký kraj
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Uklízečka bytových domů

Andulka services s.r.o.
Děčín
  • Jedná se o práci v úklidu bytových domů.
  • Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly).
  • Práce je v celém Děčíně.

Ostraha v Děčíně nová nabídka

Aaron guard s.r.o.
Děčín
  • Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Děčíně.
  • Mzda je 95,- Kč/hod.
  • Hodinová mzda 95,-Kč/hod.

Úklidový pracovník

Děčín
  • Pracovní poměr: Hlavní (6 hodin).
  • Úklidový pracovník pro společnost facility.
  • Co u nás budete dělat:
  • Provádět nenáročný úklid výrobního podniku.

Dělník/dělnice ve výrobě potravin

Děčín
15 500 Kč měsíčně
  • Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2.
  • Práce v chladu - výborný zdravotní stav.
  • Nabízíme: pravidelné odměny, dotované stravování.
  • Mzda: 15 500 Kč / měsíc.

Prodejce/prodejkyně náhradních dílů

Auto Kelly
Děčín
  • Láká Vás oblast auto-moto?
  • Máte již předchozí zkušenosti s prodej?
  • Pak jste ten pro nás ten pravý kandidát, který nám pomůže udržet AUTA V POHYBU!!!

Brigádník/Brigádnice (vybalování zboží/pokladna) - Česká Kam...

Česká Kamenice
135 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Pracovník pro výrobu studené kuchyně - Děčín

PALMER CZ, a.s.
Děčín
  • Pro Pekárnu Martin v Děčíně přijmeme pracovníka pro výrobu studené kuchyně.
  • Náplň práce: výroba salátů, knedlíků, chlebíčků a obloženého pečiva.

OBCHODNÍ REFERENT/KA nová nabídka

Eurovia CZ
Ústí nad Labem
  • Jste pečlivá osoba, kterou baví administrativa?
  • Chcete pracovat pro přední stavební firmu a učit se od profesionálů?
  • Archivace a zakládání obchodní dokumentace.

Operátor – péče o zákazníka

1.SDZP družstvo
Děčín
  • Pro pracoviště v Děčíně, Ústí nad Labem, České Lípě, Jaroměři a Mostě hledáme nové kolegy/kolegyně jako operátory callcentra na pasivní linky – bez prodejní…

Zootechnik/zootechnička

30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Uchazeč by měl mít středoškolské vzdělání se zaměřením na zemědělství nebo veterinu.
  • Možnost zaučení, důležitá je schopnost řídit podřízené zaměstnance.

Recepční

  • Pro nově zřizovaná pracoviště v Ústí nad Labem hledáme nové kolegy/kolegyně jako recepční.
  • Práce na směny, zkrácený úvazek 6 hodin.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!