nabídky práce: Dolní Újezd

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 783 výsledků
STYLE PLUS
Litomyšl
115 Kč za hodinu
  • Do našeho týmu hledáme šikovné a spolehlivé kolegy - brigádníky na pozici skladník/skladnice.
  • Pokud hledáš dlouhodobou brigádu, nebojíš se manuální práce a jsi…
STYLE PLUS
Litomyšl
  • Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého kolegu na pozici Skladník/Skladnice.
  • Chtěl bys pracovat v prostředí moderního a technologicky inovativního…
NMS Market Research s.r.o.
Svitavy
100 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Kdo je to mystery shopper?
  • Mystery shopper působí v roli utajeného zákazníka, na utajené návštěvě vystupuje dle předem určeného scénáře, zhodnotí poskytované…
PAPERA s.r.o.
Okres Svitavy
20 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: vychystávání zboží, začátek směny v 11 hodin, pracovní doba od pondělí do pátku.
  • Mzda dle výkonu pracovníka 20 000 Kč - 32 000 Kč.
MAYOTTE LEARNING s.r.o.
Litomyšl
250 Kč za hodinu
  • Do našeho týmu hledáme doučující/ho na matematiku, český jazyk ZŠ i SŠ.
  • Termíny dle dohody s klientem.
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Litomyšl
  • Minimálně střední odborné vzdělání – vyučen.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Dovednost orientovat se v mapách.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
  • Přijďte k nám do logistiky!
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou, výhodou strojní /technické zaměření.
  • Dobrá znalost práce na PC.
Miroslav Fedrsel
Svitavy
  • Působení v rámci nadnárodní firmy.
  • B a minimálně 3 roky praxe v řízení automobilu.
  • Zkušenosti s doručováním zásilek výhodou.
  • Nástupní mzda 20 000 tisíc.
MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kamenec u Poličky
  • Firma: MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
  • Fyzické pracoviště: č. p. 300, 572 01 Kamenec u Poličky.
  • Pracoviště: č. p. 300, 572 01 Kamenec u Poličky.
MV ČR - Služební místa
Svitavy
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo je volné Od: 1. října 2019.