nabídky práce: Dubí

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 985 výsledků
RONICA
Teplice
  • Znalosti práce na PC, MS Office.
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a pečlivost.
  • Zázemí úspěšné ryze české společnosti.
Dek
Teplice
  • Přijímá a realizuje objednávky zákazníků.
  • Objednává zboží a udržuje stav skladových zásob.
  • Jedná s dodavateli a se zákazníky ve svěřeném rozsahu.
Dek
Teplice
  • Odpovídá za chod půjčovny strojů a nářadí na pobočce společnosti.
  • Komplexně vyřizuje obchodní případy zákazníků a s tím spojené administrativní a logistické…
16 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS.
  • Návštěvy i vozidla budete evidovat.
  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.
GREAT UNITED TRADING, s.r.o.
Teplice
  • TIMEOUT kolekce se obrací ke svým kořenům ve slunné Kalifornii, ovlivněné životem na plážích, Boho stylem hippie komunit, tradicí surfování a sportovní kultury.
Snoeks Automotive CZ s.r.o.
Krupka
  • Chceš začít pracovat ve dvousměnném provozu?
  • Jsi manuálně zručný/á a oceníš různorodou práci?
  • Nabízíme volná místa na pozici operátorů/operátorek výroby.
VersaCo s.r.o.
Teplice
95 Kč za hodinu
  • Nově k sobě hledáme brigádníka na pozici asistent/ka prodeje do papírnictví McPen.
  • Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a…
TRON, spol. s r.o.
Okres Teplice
  • Do prodejny rádi přijmeme kolegu/kolegyni.
  • Náplň práce: obsluha zákazníků, doplňování zboží, práce za pokladnou.
Data Servis - informace, s.r.o.
Teplice +1 lokalita
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Již 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?