nabídky práce: Dvůr Králové nad Labem

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 608 výsledků

BRIGÁDA Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ

Ondřej Kostelka
Hradec Králové
2 000 Kč - 5 000 Kč týdně
  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let.
  • Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám…

Asistent - asistentka lékaře

Dvůr Králové nad Labem
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Kladný vztah ke starším a nemocným lidem.
  • Aktivní přístup k práci a chuť se vzdělávat.
  • Příjemné pracovní prostředí a čistou práci.

Zdravotní sestra

Dvůr Králové nad Labem +1 lokalita

udržba zeleně, zahrad a nemovitosti nová nabídka

U Zlatého slunce a.s.
110 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Sekání zahrad, vč. úpravy terénu, v případě nepříznivého počasí pomocné práce při údržbě nemovitosti.
  • Pohodovou brigádu v příjemném prostředí barokního Kuksu.

Prodavač/ka nová nabídka

Hořice
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Operátor - operátorka výroby

Dvůr Králové nad Labem +2 lokality
19 500 Kč měsíčně
  • OPERÁTOR - OPERÁTORKA VÝROBY TECHNICKÝCH PLASTŮ.
  • Pracovní náplň: obsluha výrobní linky, opracování, kontrola a balení výrobků.
  • Mzda: 19 500 Kč / měsíc.

Montážní dělník- dělnice

25 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Montáže po celé EU, možno i se základním vzděláním, ŘP skupiny B výhodou, znalost NJ nebo AJ výhodou ( možnost karierního postupu), spolehlivost, pracovitost,…

Zednické práce

Mostek
  • ZEDNICKÉ PRÁCE - pracovní zkušenosti nebo vyučení v oboru, fyzická zdatrnost, schopnost dopravy na adresu zaměstnavatele nebo místa provádění staveb, příp.

Operátor - operátorka výroby technických plastů

referent/ka dohledu

MV ČR - Služební místa
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo působiště (region): Hradec Králové.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.