nabídky práce: Heršpice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 4 463 výsledků

Truhlář

Prosto interiér s.r.o.
Slavkov u Brna
160 Kč - 240 Kč za hodinu
  • Zakázková výroba nábytku hledá truhláře.
  • Zaměřujeme se na výrobu atypického vybavení interiéru, kancelářských a obchodních prostor, vybavení škol a další.

AT&T Customer Care Representative

  • As a Customer Care Representative, you’ll be the voice of AT&T for the millions of customers using our U-verse and DirecTV services – a premiere bundle of…

PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ

Ondřej Kostelka
Brno
  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let.
  • Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám…

Prodavač/ka

Bučovice
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Manager, Facilities & EHS nová nabídka

  • It’s the essence of the human experience.
  • How we communicate is evolving.
  • Technology is reshaping the way we live, learn and thrive.

Floristka/florista

Květinářsví
Brno
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Hledáme spolehlivou a šikovnou floristku se vztahem k práci s květinami, možno i po vyučení,.
  • Náplň práce bude vázání a prodej květin.

Referent/ka odbytu nová nabídka

MADETA
Brno
  • Organizace toku zboží provozovny, udržování stavu skladu,.
  • Kontrola příjmu zboží, organizace dopravy,.
  • Koordinace řidičů a vozového parku,.

Specialista zákaznické péče

Telidoo
Brno
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Co bude náplní tvé práce?
  • První kontakt se zákazníky Telidoo.
  • Zodpovězení všech dotazů, které naší zákaznici mají.
  • Pokročilou znalost práce s počítačem.

Překladatel/Tlumočník - externí spolupráce

NK LANGA
Brno
  • Jedná se o práci z domu.
  • Spolupráce na základě Dohody o provedení práce nebo fakturace (pro OSVČ se živnostenským oprávněním).
  • Proč práce pro NK Langa?

Svářeč CO2 nová nabídka

Křenovice
20 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: vzdělání vyučení, svářečský průkaz CO2, praxe v oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost.
  • Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Práce ve stavebnictví: 170,- až 200,- Kč/hod nová nabídka

MONOBET s.r.o.
Brno
28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Hledáte práci na hlavní pracovní poměr, dlouhodobou brigádu při škole nebo přivýdělek na víkendy?
  • Naše firma MONOBET sídlící v Brně hledá posilu na HPP, DPP,…

Pracovník/pracovnice výroby nová nabídka

NATURAL PACK group s.r.o.
Starovice
  • Jsme potravinářská firma zabývající se zpracováním, balením a prodejem sušeného ovoce, oříšků a dalších potravin zdravé výživy.
  • Co vás na dané pozici čeká*.

Řidič dodávkového vozu sk. B.

Best For Succes s.r.o.
Brno
42 600 Kč měsíčně
  • Hledáme vhodného uchazeče na vnitrostátní přepravu na 8-10ti paletovou dodávku.
  • B, praxi v oboru, časovou flexibilitu Po-Pá, So a Ne volné.

Úklidový pracovník/ce – Brno - Bystrc nová nabídka

Clarima, s.r.o.
Brno
90 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníka/ci na úklid kanceláří v Brně – Bystrci. *.
  • Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid kancelářských prostor a zázemí.

Řidič pro balíkový rozvoz (Kurýr) nová nabídka

Abegrin s.r.o.
Měnín
25 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o rozvoz balíků a komunikaci se zákazníky.
  • Pracovní doba je od pondělí do pátku.
  • 10 hodin - záleží na vlastním pracovním nasazení.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!