nabídky práce: Jablůnka

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 286 výsledků

Řidiči sk.B - rozvoz zdravotnických pomůcek

Valašské Meziříčí
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • B, znalost na PC a schopnost ovládat program skladu, samostatnost.
  • Náplň práce: rozvoz zdravotnických pomůcek do zdravotnických zařízení a sociálních pracovišť,…

Lázeňská/ý

Rožnov pod Radhoštěm
20 000 Kč měsíčně
  • Týmová práce - péče o klienty lázní.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pivovarská 6, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Pokojská

20 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Křižná 184/36, Valašské Meziříčí, 75701.

Referent/ka obchodního oddělerní

22 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 22 000 Kč / měsíc.

Masér/ka

Asistentka, Asistent. nová nabídka

AZK s.r.o.
Vsetín
32 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Naše společnost působí na trhu v několika segmentech.
  • Hledáme člověka do týmu, který je zodpovědný, pracovitý a čestný.

Notářská tajemnice - administrativní pracovník

  • Hledáme do našeho týmu notářskou tajemnici, může být i administrativní pracovnice - nejlépe se zkušenostmi z kanceláře zabývající se právní činností.

Brigádník (ž/m)

135 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných…

Administrativní pracovníci

18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • B, znalost práce na PC, velmi dobré komunikativní dovednosti,.
  • Samostatnost, pečlivost, znalost podvojného účetnictví výhodou.
  • Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc.

Prodavač/ka GATE Smetanova obchodní galerie ve Vsetíně nová nabídka

Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.
Vsetín
  • V naší prodejně GATE ve Vsetíně hledáme nové zaměstnance.
  • Toužíte po práci kde se nebudete nudit?
  • Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit!
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.