nabídky práce: Janské Lázně

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 380 výsledků

Policista/ka - Policie České republiky

Policejní prezidium České republiky
Česko
75 000 Kč - 150 000 Kč měsíčně
  • Policie České republiky nabízí zajímavé pozice u dopravní, pořádkové, cizinecké policie a jejích dalších útvarů a složek, jedná se o perspektivní a stabilní…

Pomocná síla v kuchyni nová nabídka

Hotel Emerich
Pec pod Sněžkou
  • Hotel Emerich hledá kolegyni/kolegu na pozici Pomocné síly v kuchyni na zimní sezónu.
  • Mytí nádobí a další pomocné práce.
  • Žádný alkoholik a drogově závislý.

pomocná síla v kuchyni

Jilemnická bouda
Vrchlabí
  • Penzion Jilemnická bouda Horní Mísečky.
  • Mytí nádobí , úklid , pomoc v kuchyni.

Ergoterapeut/ ergoterapeutka

Janské Lázně
  • Státní léčebné lázně Janské Lázně přijmou:
  • Ergoterapeuta/ ergoterapeutku pro dospělou a dětskou léčebnu.
  • Dle zákona 96/2004 sb., §7.
  • Tel.: +420 499 860 123.

číšník/servírka

bouda Pod Sněžkou ,Krkonoše
30 000 Kč měsíčně
  • Rodinný pension příjme číšníka/servírku na obsluhu hostů v restauraci.
  • Typ úlohy: Dočasný úvazek, Trvalý.
  • Plat: Od 30 000,00Kč měsíčně.

údržbář / údržbářka nová nabídka

Královéhradecký kraj
25 000 Kč měsíčně
  • PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody.
  • Požadujeme: šikovného, pracovitého kolegu do našeho týmu, kdy je u nás práce více než dost - jsme drůbežárna Kosičky u…

Úklidové práce nová nabídka

Radka Léblová
  • ÚKLIDOVÉ PRÁCE - spolehlivost, pracovitost, možnost ubytování.
  • Adresa pracoviště: Radka Léblová, Krkonošská 163, 542 25, Janské Lázně.

číšník,servírka

bouda Pod Sněžkou
Požadavky
Číšník - Servírka: 1 rok
  • Bouda Pod Sněžkou příjme číšníka,servírku na obsluhu hostů v restauraci. ubytování zajištěno.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Dočasný úvazek, Smlouva, Trvalý.

Hledáme obchodní zástupce po celé ČR.

80 000 Kč měsíčně
  • Staňte se novým členem našeho obchodního týmu.
  • Právě teď hledáme obchodního zástupce po celé České republice.
  • Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk.

Bezpečnostní pracovník/ce – Trutnov

M&M Security Ensure s.r.o.
Trutnov +2 lokality
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Trutnově.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Respondent ONLINE nová nabídka

Data Servis - informace, s.r.o.
Trutnov
100 Kč - 200 Kč za hodinu
  • Hledáme spolupracovníky ve věku od 18 let na vyplňování elektronických dotazníků.
  • Staňte se součástí našeho online týmu a Vaše názory v online anketách ovlivní…

OBCHODNÍ REFERENT/KA

Generali Česká pojišťovna a.s.
Vrchlabí +2 lokality
25 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
Požadavky
Střední škola s maturitou
  • Co u nás dělá poradce: .
  • Domlouvá si a realizuje schůzky s novými i stávajícími klienty v obchodní kanceláři.
  • Rádi se potkáme s člověkem, který: .

Pokojská

Hotel Horizont
18 000 Kč - 33 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: úklid pokojů a společenských prostor hotelu.
  • Celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu.
  • Sociální a zdravotní pojištění platíme dle zákona.

Ostraha, až 115,-/hod.+odměny, zálohy nová nabídka

LPS GUARD s.r.o.
Trutnov
115 Kč za hodinu
  • Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně .
  • Pracovní pozíce je vhodná i pro cizince hovoříci česky.

Práce v lese nová nabídka

lucky systems s.r.o.
Trutnov
80 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Nabízíme práci v lese, jedná se o úklid klestu .

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!