nabídky práce: Jesenice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 13 263 výsledků
Marek Novotný
Praha 5
  • Hledáme šikovné řidiče na dopravu pro Praha a Středočeský kraj pro rozvoz našich smluvních partnerů...
  • Nejsme TAXI společnost, ale soukromá smluvní přeprava a…
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Radek FINK
Praha 4
120 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Nabízíme prac. příležitost na DPČ,DPP,HPP přes den i víkendy ,celá Praha a ČR , jedná se o úklid spol. prostor bytových domů, kanceláří a vše co obsahuje úklid.
DoDo Czech
Praha
130 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Hledáš flexibilní a rozmanitou práci, kterou si můžeš přizpůsobit svým potřebám?
  • Baví tě řízení a komunikace s lidmi?
  • Možnost kariérního růstu na manažera směn.
ZENOVA services s.r.o.
Rudná
6 000 Kč - 8 000 Kč měsíčně
  • Úklidová společnost přijme pracovníka na odpolední úklid sociálních zařízení a kuchyněk ve skladech.
NMS Market Research s.r.o.
Praha 5
90 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Agentura pro výzkum trhu NMS Market Research hledá kontrolory pro kontrolu dotazníků a správnosti provedení návštěv v Mystery Shoppingových projektech.
JOBLUNGO
Praha
  • Hledáte práci na pozici skladník / skladnice?
  • Chcete dostávat pravidelnou mzdu, získat ubytování a možnost dlouhodobého zaměstnání?
JOBLUNGO
Praha
  • Engineers create our market-leading portfolio of innovations.
  • Combine the best of your experience with training and mentorship to move forward.
OK Garden
Středokluky
  • Hledáme arboristu na provádění kácení, výsadbu vzrostlých stromů a řez stromů stromolezeckou technikou nejlépe s certifikátem ETW nebo Český arborista.