1. stránka z 1 274 výsledků
Měřín
215 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Příprava a balení palet na přepravu.
SORT OF s.r.o.
Žďár nad Sázavou
35 000 Kč měsíčně
  • SŠ vzdělání, znalost práce na PC, komunikativnost, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
  • Nabidka týden dovolené navíc, najdete tu přátelský…
Albert Česká republika, s.r.o.
Jihlava
  •  Můžete si vybrat, co budete na prodejně dělat – obsluha zákazníků, práce na pokladně.
  • Nabíráme na Dohodu o provedení práce.
  •  Chuť pracovat a úsměv na tváři.
Dek
Pelhřimov
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • V současné době probíhá bezkontaktní prodej.
  • Spolupracuje při inventurách skladových zásob.
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Humpolec
  • V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny.
  • A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Michal Štěpánek
Ledeč nad Sázavou
100 Kč za hodinu
  • Na pomocný úklid v prodejně s potravinami.
  • Úklid se provádí jednou týdně 4 hodiny.
  • Za měsíc celkem 16 hodin.
  • Finanční odměna je 100,- Kč čistého za hodinu.
DE WAARDE s.r.o.
Jihlava
  • Máte rádi salámy, párky a čerstvé masíčko?
  • Pak neváhejte a přidejte se k našemu týmu labužníků do České republiky – Jihlavy!
  • A co přesně budete dělat?
FRERES, s.r.o.
Okres Jihlava
  • Co budete dělat: zakládat dokumenty, připravovat podklady, podílet se na uzávěrkách, zavádět nové procesy.
  • Nabízíme pracovní dobu dohodou, možnost i částečného…
O.K. solution, s.r.o.
Jihlava
26 500 Kč - 29 500 Kč měsíčně
  • Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti.
  • Jedná se o kompletaci dílčích součástek.
  • Mzda až 29.500, - Kč/měsíc.
Měřín
  • Odpovědnost za svěřené skupiny zboží.