nabídky práce: Kunovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 751 výsledků
Lovely trade s.r.o.
Uherské Hradiště
34 000 Kč - 36 000 Kč měsíčně
  • Naplň práce: ve spolupráci s kolegy řešit požadavky klientů společnosti, budete specialistou pro danou oblast, administrace smluv, evidence smluv,zpracování…
EXIMPECO s. r. o.
31 000 Kč měsíčně
  • Znalost práce s MS Office.
  • Provozní administrativa – korespondence, obsluha datových schránek, sekretariát.
  • Organizační činnosti podle potřeb vedení společnosti…
D-Lanov s.r.o.
  • Náplň práce: administrativní podpora, řešení požadavků nadřízených a zákazníků.
  • Zajištění provozu kanceláře podle pokynů nadřízeného.
MV ČR - Služební místa
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo působiště (region): Uherské Hradiště.
Aquapark Uherské Hradiště,příspěvková organizace
  • Běžný úklid dle rozpisu úklidových prací.
  • Pracovní poměr na plný úvazek.
  • (8 hod., nerovnoměrné rozložení pracovní doby: pondělí – neděle).
Jindřiška Adamčíková
900 Kč - 1 440 Kč denně
  • Penzion Adamčík Huštěnovice přijme kolegyni na občasnou výpomoc.
  • Práce obnáší obsluhu hostů, přípravu nápojů, přípravu baru.
ZEAS Nedakonice, a.s.
Staré Město
  • Jedná se o ošetřování dojnic, telení, dojení a práce se zvířaty .
  • Pracovní doba je 12 hodin denně.
  • Směny se střídají denní, noční dva dny volno.
Kubíček Karel s.r.o.
Uherský Brod
  • Nabízíme jednoduché kontrolní a kompletační dokončovací práce plastových výrobků určených převážně pro automobilový průmysl.
  • V rámci skupiny Skanska a.s. hledáme na závod Betony a Lomy nové posily do Zkušební akreditované laboratoře ve Starém Městě u Uherského Hradiště pro práci …
PH Flowers s.r.o.
  • Firma PH Flowers s.r.o. přijme do prodejny v Uherském Hradišti kreativní floristku nebo zahradnici.
  • Zájem o práci s květimami a rostlinami.