nabídky práce: Kutná Hora

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 912 výsledků

Asistent/ka obchodního oddělení

SMERO
Kutná Hora
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami.
  • Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek.
  • Jaký je náš asistent/asistentka:

Brigádník (ž/m)

135 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných…

referent/ka daňového dozoru

MV ČR - Služební místa
Kutná Hora
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka daňového dozoru.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Středočeský kraj
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Prodavač/ka

OVO UNIKOM, A.S.
Kutná Hora
  • Mzda 18 000 - 22 000 Kč.
  • OVO - Tyršova 399, 28401 Kutná Hora.
  • Kontaktní osoba: p. Telenský, mob.
  • 724 314 1536, email: sekretariat@unikom.cz.

Fakturant/ka

25 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o práci na plný úvazek 42,5 h týdně.
  • Zkušenosti s účetním programem POHODA výhodou.
  • První kontakt telefonicky nebo e-mailem Po-Pá.

Obchodní referent

Kutná Hora
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Upřesňující informace: znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalšího světového jazyka výhodou.
  • Práce s PC, MS Office + IS ABRA.

Asistent prodeje (ž/m) - převážně doplňování zboží

Kutná Hora
  • Kontrola čerstvosti, kvality a cenového značení.

Asistentka, Asistent. nová nabídka

Hochwald s.r.o.
Kolín
  • Pro naši pobočku aktuálně hledáme pracovníka/ci na pozici asistentka oddělení administrativy , která bude administrativní podporou pro dané oddělení.

Pracovník úklidu kanceláří Kolín - Ovčáry nová nabídka

Pavel Matoušek
Kolín
12 500 Kč měsíčně
  • Hledáme spolehlivého člověka na úklid kanceláří Kolín - Ovčáry.
  • Spolehlivosti, pracovitost, smysl pro čistotu, zkušenosti s úklidem.

Kuchař/ka nová nabídka

Friends Prague s.r.o.
Kolín
30 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Hledáme kuchaře do provozu vaření obědů, večeří a celodenních jídel, který se nachází ve Velimi (u Kolína).
  • Jídla jsou pak určena k rozvozu k zákazníkovi.

Kurýr GLS

Jiří Totzauer
Kolín
  • Hledá se řidič pro kurýrní službu GLS.
  • Pracovní doba začíná ranní vykládkou od 5:30 v Kolíně.
  • Rozváží se mimo sezonu do 14:00h.

Prodavači v PET shopu

Kutná Hora +1 lokalita
17 800 Kč - 24 600 Kč měsíčně
  • Požadavky: znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita.
  • Praxe v oboru prodeje chovatelských potřeb výhodou.

Pomocní pracovníci / pomocná síla do kuchyně

Kutná Hora
  • Náplň práce: pomocné práce v kuchyni - umývání nádobí, údržba kuchyně a čištění zeleniny.
  • Nabízíme: zaměstnanecké stravování, příspěvek na penzijní připojištění…

Pomocníci s výdejem jídel - ranní směny - Sadská- DPP

  • Rádi byste pracovali v kuchyni, ale nejste vyučeni?
  • Nám to nevadí, všechno potřebné vás naučíme.
  • Co by vás v práci čekalo?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.