nabídky práce: Lány

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 933 výsledků

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Středočeský kraj
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Fakturant/ka nová nabídka

25 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o práci na plný úvazek 42,5 h týdně.
  • Zkušenosti s účetním programem POHODA výhodou.
  • První kontakt telefonicky nebo e-mailem Po-Pá.

Brigáda-TOČENÁ ZMRZLINA-Rakovník nová nabídka

TOČENÁ ZMRZLINA CZ s.r.o.
Rakovník
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Baví vás komunikovat s lidmi?
  • Pro naší provozovnu v Rakovníku hledáme vhodné uchazečky, uchazeče na brigádu ve stánku s točenou zmrzlinou ICY SMILE.

Operátor - balení/dekorace LEGO výrobků

Kladno
25 000 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Co bude náplní tvojí práce?
  • Zaškolení na konkrétní pozici ve výrobě (balení/dekorace LEGO výrobků).
  • Práce na výrobních linkách a jejich obsluha.

Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, svoz z Prahy nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Nové Strašecí
120 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
  • Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
  • Chuť do práce a aktivitu.

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě nová nabídka

15 000 Kč měsíčně
  • Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - ČT v době od 9:00 - 14:00 hod.
  • Mzda: 15 000 Kč / měsíc.

Technik tepelného zařízení

26 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o zajištění provozu tepelných zařízení.
  • Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené.
  • V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v…

Brigáda (vybal. zboží/pokladna) - Rakovník (135 Kč/hod) nová nabídka

Rakovník
135 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Pracovník půjčovny strojů a nářadí nová nabídka

Dek
Velké Přítočno
  • Odpovídá za chod půjčovny strojů a nářadí na pobočce společnosti.
  • Komplexně vyřizuje obchodní případy zákazníků a s tím spojené administrativní a logistické…

pomocná síla do kuchyně

MAXXAM - CZ, s.r.o.
Kladno
  • Pomocná síla do kuchyně : mytí nádobí, příprava zeleniny, smažení příloh atd.

Točení zmrzliny

18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Odpočívadlo D10 - letadlo, Bakov nad Jizerou.
  • Prvotní kontakt: tel.: 602550660, e-mail: vafservice@email.cz nebo osobně.
  • Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc.

Pracovník/ice úklidu nová nabídka

ISPRO s.r.o.
Kladno
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu - Kladno, Čechova ulice.
  • Pracovní doba je od pondělí do pátku odpoledne.

Kvalitní obchodník - Obchodní zástupce

Kvalitní obchodník
  • Fixní plat + dynamicky rosoucí provize.
  • + navíc BONUSY - motivační systém za plnění úkolů.
  • Příspěvky na pohonné hmoty nebo služební vůz.

Strážný/ná – Nové Strašecí

M&M Security Ensure s.r.o.
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště do Nového Strašecí.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Asistent/ka

Manuvia Expert Recruitment
35 000 Kč - 38 000 Kč měsíčně
  • Aktuálně hledáme Asistentku do významné výrobní společnosti, která sídlí na severu od Prahy, ve Středočeském kraji.
  • Zkušenosti v administrativě alespoň 1 rok.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.