nabídky práce: Lom

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 735 výsledků
JIP potraviny
Most
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Dáme Vám skvělou pracovní příležitost i podmínky.
  • Ostatní je už na Vás.
CLQ GROUP, s.r.o.
Meziboří
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu kancelářských prostor (Česká pošta Meziboří).
  • Úklid probíhá denně Po-Pá v ranních hodinách, cca 2…
  • Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy.
  • Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby…
Michaela Hanková
Most
100 Kč za hodinu
  • Výpomoc v prádelně v mezičase ( mandl, žehlení, praní prádla ).
  • Od pondělí do pátku 8;00-13,00, výjimečně soboty.
M&M Security Ensure s.r.o.
Bílina
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Bílině.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Teplice
  • V Teplicích nabízíme práci v kanceláři i v terénu.
  • Nabízíme rozsáhlý motivační program a odměny.
  • Služební automobil i pro osobní účely.
Albert Česká republika, s.r.o.
Most
  • Chceš to mít do práce blízko?
  • Hledáš práci, kde tě všechno naučí?
  • Chceš skloubit rodinný a pracovní život?
  • Chceš mít šéfa, který ti vyjde vstříc se směnami?
KM - PRODUKT s.r.o.
18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme minimálně úplné středoškolské vzdělání, samostatnost a časovou flexibilitu.
TRON, spol. s r.o.
  • Náplň práce: rozvoz zboží v rámci Ústeckého kraje,nakládka a vykládka zboží, práce ve skladu Požadujeme:SOU/SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk.
RONICA
Teplice
  • Znalosti práce na PC, MS Office.
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a pečlivost.
  • Zázemí úspěšné ryze české společnosti.