nabídky práce: Mikulovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 408 výsledků
Komec, z. s.
Jeseník
130 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Nabízíme práci na stavbě a pomocné práce v rámci stavby v obci Lipová - lázně.
Mahe Sky s.r.o.
Jeseník
  • Penzion Slatina v Lipová lázně hledá do svého týmu novou kolegyni na pozici hotelová pokojská.
  • Co u nás budete dělat ?
  • Od našich kolegů očekáváme především:
Agentura Dream Job s.r.o.
Jeseník
  • Pro moderní a velmi atraktivní horský resort na úpatí Hrubého Jeseníku hledáme zkušeného profesionála se silným F&B backgroundem na pozici Provozní ředitel.
ADAR ing s.r.o.
Jeseník
  • Hledáme stavební řemeslníky obkladače, omítkáře, fasádníky, sádrokartonáře, zedníky, podlaháře, malíře, natěrače, atd...
  • Ochotu cestovat za prací po celé ČR.
Black&White Taxi s.r.o.
Vrbno pod Pradědem
  • V rámci rozšiřování a zkvalitnění služeb hledáme spolehlivé řidiče na pobočku ve Vrbně pod Pradědem.
  • Práce na směny dle dohody(DPP,HPP, brigáda).
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Jindřichov
  • Traktorové práce spojené s pěstováním zemědělských plodin.
  • Údržba a opravy svěřené techniky.
  • Vyučen v zemědělském oboru výhodou.
  • Úvazek práce na plný úvazek.
SUN SKI SPORT s.r.o.
Jeseník
  • SUN Ski & Board School ve spolupráci s Asociací profesionálních lyžařských škol (APLŠ) pořádá opět kurzy Instruktor lyžování / snowboardingu "D".
Jesenická nemocnice
Jeseník
  • Určeno pro: nelékařské zdravotnické pracovníky.
  • Jesenická nemocnice je největší lůžkové zařízení v okrese Jeseník.
  • VOŠ/VŠ vzdělání radiologického směru.
Okres Jeseník
  • Náplň práce: provozní řízení všech středisek resortu, personální politika, zajištění kvality poskytovaných služeb a chodu všech úseků, finanční řízení, tvorba…
Jeseník
  • Dva dny studijního volna při úv.