nabídky práce: Miroslav

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 708 výsledků
OPTIMPULS s.r.o.
Pohořelice
120 Kč za hodinu
  • Pro přátelskou zavedenou společnost v Brně Pohořelice, hledáme šikovné pracovníky na dlouhodobou spolupráci.
  • Možnost týdenních záloh (út a pá).
snop
Pohořelice
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Vzdělání – SS / VŠ, obor není určen.
  • Dobrou znalost AJ slovem i písmem, (NJ, FJ výhodou).
  • MS Office (Excel na pokročilé úrovni, Outlook), SAP.
Do psí misky s.r.o.
Okres Brno-venkov
  • Náplň práce: běžná péče o prodejnu, komunikace se zákazníky, poradenství, prodej.
  • Požadujeme min. ÚSV s maturitou, příjemné vystupování, lásku ke zvířatům,…
SANSIMON, s.r.o.
  • Přijmeme do našeho kolektivu zaměstnance.
  • Jsme jídelna, která vaří jídla a dále je rozváží do firem, kde zajišťujeme firemní stravování.
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Dolní Dubňany +1 lokalita
24 000 Kč měsíčně
  • Úspěšná rodinná firma v lokalitě Moravský Krumlov hledá šikovného člověka, který má rád různorodou práci a práce na jednom místě ho nebaví.
SECURITY MONIT
  • Společnost s dlouhodobým působením v ČR hledá vhodné kandidáty na pozici:
  • Kontrolna osob/vozidel, Kamerových systémů (dle zakázky).
OLMAN SERVICE
Znojmo
  • Bojíte se v této době o práci?
  • I v této nejisté době nabízíme jistotu práce pro osoby se zdravotním postižením, nejohroženější skupinu obyvatel v ČR.
Vinofrukt, a.s.
18 000 Kč měsíčně
  • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě.
  • První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (po-pá, 8:00-12:00 hod.).
  • PP od 6.4.2020 do 3.7.2020.
  • Mzda od 18 000 Kč/měsíc.
RITZY
Oslavany
  • Hledáme tvůrčí osobnosti se smyslem pro práci v týmu.
  • Předpokládáme pečlivost a vstřícnost v mezilidské komunikaci, znalost práce v jakémkoliv grafickém…
  • Jsme jednou z největších firem v České republice.
  • Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v…