nabídky práce: Modletice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 13 991 výsledků
Albert Česká republika, s.r.o.
Říčany
  • Máš volný čas a chceš si přivydělat?
  • Chceš si zvolit prodejnu i čas, kdy budeš pracovat?
  • Chceš zpestření na rodičovské dovolené?
  • Nadšení a úsměv na tváři.
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Modletice
28 000 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Staňte se součástí úspěšné firmy, která Váš výkon ocení.
  • 4 až 5 směn týdně (v neděli máte vždy volno).
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.
Modletice
33 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Hledáme řezníky do našeho masozávodu v Modleticích u Prahy.
  • Nástupní mzda 33.000 Kč - 45.000 Kč dle Vašich zkušeností.
  • Ochotu pracovat v chladném prostředí.
Eurovia CZ
Říčany
  • Baví Vás administrativní práce a máte rádi ve věcech pořádek?
  • Přidejte se ke skupině EUROVIA a pracujte pro Pražskou obalovnu Herink, s. r. o.!
GARANT Security s.r.o.
Říčany
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Pracovník ostrahy na vrátnici - STRANČICE.
  • Jedná se o nenáročnou, klidnou práci v klidném prostředí.
Andrea Jůnová
Praha 10
120 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Hledáte pohodovou dlouhodobou práci nebo brigádu?
  • Potřebujete si plánovat pracovní dobu přesně dle vašich možností?
  • Sídlíme na Praze 10, 15 min od centra.
Modletice
28 000 Kč - 33 000 Kč měsíčně
  • Staňte se součástí velké firmy, která nabízí nepřeberné množství kariérních možností v široké škále oborů.
  • Neděle volné, každý druhý víkend volný.
A - royal Service, s.r.o.
Říčany
177 Kč za hodinu
  • Přijmeme fyzicky zdatného zaměstnance pro ostrahu objektu v Říčanech.
  • Požadujeme pracovníka s vlastním vozidlem, kterému budeme kompenzovat náhrady na dopravu.
Petr Boček
Praha 10 +1 lokalita
17 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Hledáme invalidní důchodce nebo OZZ na pozici skladníka, řidiče VZV- 8hod/den- po-pá 6-14:30hod.
  • Pro více informací volejte, popřípadě pište email.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?