nabídky práce: Moravský Krumlov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 629 výsledků

Brigádník/brigádnice (vybalování zboží/pokladna)

Rosice
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

prodavačka

Miroslava Studená
Ivančice
Informace prodavačka smíšeného zboží Co od vás očekáváme výuční list není podmínkou komunikativní přístup k zákazníkům práce na dvě směny Co vám nabízíme…

NEZÁVISLÉ DESIGNÉRY

RITZY
Oslavany
  • Hledáme tvůrčí osobnosti se smyslem pro práci v týmu.
  • Předpokládáme pečlivost a vstřícnost v mezilidské komunikaci, znalost práce v jakémkoliv grafickém…

Doplňování zboží na prodejně

Radek Sedláček
Rosice
100 Kč za hodinu
  • Dobrý přístup k práci, solidní vystupování, flexibilita.

Výrobní dělník/ce ve zdravotnické výrobě.

BJD Medical Production s.r.o.
Okres Brno-venkov
  • Výrobní dělník/ce ve zdravotnické výrobě.
  • Výroba a kompletace zdravotnických komponentů a výrobků strojové a ruční balení zdravotnických komponentů a výrobků…

Pokladní/Prodavač - Ivančice

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Ivančice
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Skladník/ce.

HAIFA DESIGN, s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Střelice 727, Střelice u Brna.
  • Náplň práce: manipulace ve skladu, příjem a výdej zboží.
  • První kontakt: e-mailem nebo telefonicky.

Strojník obalovny

  • Hledáme nového kolegu na pozici ”strojník obalovny” pro obalovnu firmy Jihomoravská obalovna s.r.o., která je dceřinou společností Skanska a.s.

Skladník/Skladnice - Balení objednávek

Pohořelice
  • Přijďte se přesvědčit, že práce v DHL je pro Vás ta pravá :-).
  • Pracovat se skenerem (čtečkou) - vše se naučit dá.
  • Pracovat s počítačem, tisknou štítky.

Strážce v obchodě Ivančice

ABI Special s.r.o.
Ivančice
  • Dalším z úkolů strážců je dohled nad přejímkou zboží do skladových prostor klienta.
  • Pozice strážce je základní, tzv. vstupní pozicí v bezpečnostní službě.