nabídky práce: Nedachlebice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 121 výsledků
D-Lanov s.r.o.
Uherské Hradiště +1 lokalita
35 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: administrativní podpora, řešení požadavků nadřízených a zákazníků.
  • Zajištění provozu kanceláře podle pokynů nadřízeného.
MV ČR - Služební místa
Uherské Hradiště
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo působiště (region): Uherské Hradiště.
URBITECH
Jalubí
17 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Dobrá znalost práce na PC.
  • Zkušenost s administrativou je výhodou, ale není podmínkou.
  • Alespoň základní znalost měst a obcí je výhodou, ale není nutná.
STAVEX U.H., s.r.o.
  • Přijmeme novou kolegyni na pozici hotelová recepční.
  • Požadujeme komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, znalost AJ, zkušenosti z hotelového provozu…
ARRIVA TRANSPORT
Staré Město
  • Arriva v České republice provozuje téměř 2 000 autobusů a 6 vlaků a zaměstnává kolem 3 200 zaměstnanců.
  • Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun.
Otrokovice
  • Profese: referent dohledu nad subjekty.
Alzheimercentrum
Zlín
  • Péče o klienty při běžných denních činnostech Pomoc při zájmových aktivitách Chuť pomáhat druhým Laskavost a trpělivost Vstřícný lidský přístup Zkušenost s péčí…
OTCG CORPORATED s.r.o.
Zlín
150 Kč za hodinu
  • Hledáme paní na úklid rodinného domu ve Zlíně - Kostelci.
  • Příjemné prostředí a pravidelný plat.
Michal Kolařík
Luhačovice
  • Do menšího hotelu na lázeňské kolonádě s kapacitou cca 50 lůžek hledáme nového spolupracovníka na pozici recepční.
  • Směna od 8 do 17h, 2 pracovní víkendy.
KM group invest s.r.o.
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Hledáme spolehlivou a pečlivou slečnu/paní, která by měla zájem o občasnou výpomoc na penzionu.
  • Jedná se o úklid pokojů a společenských prostor v Penzionu Na…