nabídky práce: Neratovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 13 420 výsledků
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
29 000 Kč měsíčně
  • Právě teď hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici.
  • Baví tě řízení a jsi komunikativní?
  • Pojď pracovat do DHL Express, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro…
BETONIKA plus
Lužec nad Vltavou
  • Provádění betonářských prací, výroba stavebních dílců z litého a vibrolisovaného betonu, skládání forem, odformování výrobků, péče o pracoviště.
26 000 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Nakládka a expedice dle potřeb firmy.
  • Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Podporu vzdělávání a rozšíření kvalifikace.
OPTIMPULS s.r.o.
Úžice
130 Kč za hodinu
  • Do skladu v Úžicích hledáme šikovné pikery řidiče VZV - zakladač, retrak.
  • Popis pozice: pikování a jízda na zakladači nebo retraku.
ZENOVA Facility s.r.o.
Praha 7
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu na Úřadu práce – Praha 7 Holešovice.
  • Pracovní doba je 17:00-19:00.
  • Pro více informací nás kontaktujte.
Vít Musílek
Praha
1 000 Kč - 5 000 Kč denně
  • Pracovat kdy se to hodí Vám?
  • Pracovat jak dlouho budete chtít?
  • Pracovat odkudkoli se Vám zrovna bude chtít?
  • Mít možnost vydělat si velké peníze?
Kralupy nad Vltavou
Agentura Suzi s.r.o.
Odolena Voda
140 Kč za hodinu
  • Pravidelné hlídání 1,5 měsíčního chlapečka v Panenských Břežanech (ul.Ke studánce).
  • Hlídání by probíhalo 2x týdně od 7:30 h do 14 až 15 h v sudých týdnech ve…
Prokos
Roztoky
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Převážení osobních aut ke klientům.
  • Řidičksý průkaz skupiny B (C,E nebo profesní průkaz výhodou).
  • Zkušenost s řízením motorových vozidel.