nabídky práce: Nové Strašecí

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 819 výsledků

Řidiči v lomu nová nabídka

České lupkové závody, a.s.
Nové Strašecí
20 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Dvousměnný provoz (týden od 6:00 do 14:00 hod., týden od 14:00 do 22:00 hod. ).
  • Řidič na Tatře v lomu v areálu společnosti + občasný výjezd mimo areál.

Ostraha, až 140-/hod.+odměny, zálohy nová nabídka

LPS GUARD s.r.o.
Rakovník
140 Kč za hodinu
  • Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně .
  • Pracovní pozíce je vhodná i pro cizince hovoříci česky.

Prodavač/ka nová nabídka

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Práce ve skladu s knihami 140 Kč/hod, VÝPLATA TÝDNĚ, DPP

HL POINT s.r.o.
  • Pro našeho klienta hledáme vhodné pracovníky do skladu vydavatelství na vyskladňování a balení knih.
  • Nabízíme svozovou dopravu ze Zličína a dlouhodobou…

Operátor - balení/dekorace LEGO výrobků

Kladno
25 000 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Co bude náplní tvojí práce?
  • Zaškolení na konkrétní pozici ve výrobě (balení/dekorace LEGO výrobků).
  • Práce na výrobních linkách a jejich obsluha.

(117-140 Kč/h) Doplňování zboží TESCO - odměna týdně + volba...

HTP invest s.r.o.
Stochov
117 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Hledáme brigádníky na prodejnu TESCO - Stochov na doplňování zboží do regálů.
  • Jedná se o pohodovou brigádu.
  • Dny si můžete plánovat dle Vašich časových možností,…

PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE KLADNO 150,-Kč/hod nová nabídka

Washing services s.r.o.
Kladno
150 Kč za hodinu
  • Společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá uchazeče na pozici PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE.

Referent/ka vnitřní služby

AVE
Kladno
  • Baví Vás práce s čísly a máte smysl pro detail?
  • Pak je tato pozice právě pro Vás!
  • Zpracování stazek a dalších návazných dokumentů.

Administrativní asistent/ka oddělení podpory prodeje nová nabídka

Buštěhrad
  • Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/která administrativně zaštítí oddělení podpory prodeje.

Montážní dělníci ostatních výrobků nová nabídka

Alliance of Work Agency SE
Rakovník
23 500 Kč - 31 200 Kč měsíčně
  • Náplň práce: montážní a kompletační činnosti při montáži klimatizačních jednotek, kontrolních panelů a aktivních mřížek chladiče.

sociální pracovník, pracovník v sociálních službách nová nabídka

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Středočeský kraj
18 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Popis pozice: Úkolem pracovního konzultanta bude individuálně a skupinově pracovat s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním.

Volná Místa Lego - Svozy - Ubytování - Kariérní Postup

Manuvia, a. s., organizační složka
Kladno
26 000 Kč - 28 300 Kč měsíčně
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Ochotu pracovat a vzdělávat se.

Strážný/ná – Nové Strašecí

M&M Security Ensure s.r.o.
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště do Nového Strašecí.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

R&D PROJECT TEAM MEMBER nová nabídka

Rakovník
  • Apply the specific PDP of his/her PG/PL following CPM (CLEAN Project Management).
  • In charge of the robust design in line with the economical targets.

Elektrikář nová nabídka

26 100 Kč - 29 400 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Rakovník Požadavky: § 5, třísměnný nebo čtyřsměnný provoz, samostatnost, odpovědnost, ochota se učit nové věci.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!