nabídky práce: Nový Jičín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Pracovní pozice
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 046 výsledků
Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Nový Jičín
140 Kč za hodinu
  • Nabízíme brigádu kontrolor kvality automobilových součástek v Novém Jičíně.
  • Kontrola světel a jejich komponentů pro automobilový průmysl.
  • Mzda 140 Kč za hodinu.
Repharm
Nový Jičín
  • Určeno pro: nelékařské zdravotnické profese.
  • Společnost Repharm je provozovatelem lékáren v rámci skupiny AGEL a tvoří řetězec LÉKÁREN AGEL.
MS technik
Šenov u Nového Jičína
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.
  • Praxe v oblasti automotive velkou výhodou.
  • Práce vhodná pro kandidáty z Šenova u Nového Jičína a okolí.
  • Pojďte k nám pracovat a staňte se součástí stabilní německé společnosti s rodinnou tradicí.
  • Vyrábíme komponenty do automobilů prémiových značek (sedačky,…
100% REWORK s.r.o.
Nový Jičín
100 Kč za hodinu
  • Hledáme zodpovědné brigádníky na zajištění kontroly automobilových součástek.
  • Jedná se o vizuální kontroly a drobné opravy dílů do automobilů.
STECOMTRA
Nový Jičín
  • Požadavky: Vzdělání v oboru strojírenství Dobrá znalost čtení výkresové dokumentace Praxe v oboru výhodou Svařování CO2 Platný svářecký lístek Flexibilita…
Schenker Spol. S.R.O
Nový Jičín
  • Realizace vykládky a nakládky zásilek na skladovém terminálu.
  • Evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru.
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky.
Řeznictví H+H, s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Náplň práce: administrativa spojená s příjmem objednávek a chodem objednávkové kanceláře.
  • Požadujeme: SŠ, znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti.
REAL JOB s.r.o.
Nový Jičín
  • Nabízíme Vám práci ve značkové dílně v nadstandartním pracovním prostředí.
  • Stabílní zaměstnání na HPP u předního výrobce českého oblečení.
RegioJet a.s.
Nový Jičín
110 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Chcete klidné zaměstnání, kde lidé ocení Vaši pomoc?
  • Do našeho týmu prodejců hledáme nové posily pro prodej jízdenek.
  • Co tě čeká a nemine?