nabídky práce: Okres Žďár nad Sázavou

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 347 výsledků

Administrativní pracovník/pracovnice.

TSS GRADE, a.s.
Okres Žďár nad Sázavou
  • Místo práce Žďár nad Sázavou.
  • Nástup ihned, nebo dle dohody.
  • Náplň práce: administrativní činnost, zpracování pošty.

Zákaznická podpora pro eshop

XEREK Trade s.r.o.
Žďár nad Sázavou
  • Zákaznická podpora pro naše eshopy.
  • Vyřizování dotazů od zákazníků (emailových, případně telefonických), úpravy objednávek v systému atd.

Personalista/Personalistka - Měřín (zástup za MD/RD) - 35 ho...

Měřín
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Ochota cestovat v rámci regionu.

Operátor ve výrobě

Arrow International CR
23 500 Kč měsíčně
  • Operátor/ka ve výrobě lékařské techniky.
  • Přispějte s námi k záchraně lidských životů!
  • Můžete se těšit na výrobu a montáž jemné lékařské techniky - katétrů v…

Asistent/ka obchodu.

P&Z Games Group s.r.o.
  • Reklamní agentura MTM hledá do svého týmu zaměstnance pro administrativu, přípravu různých podkladů a ideálně i pro telemarketing.

Dělník do pekárny - mísič.

ENPEKA a.s.
  • Pracoviště: Jihlavská 1143/29, Žďár nad Sázavou.
  • Náplní práce je příprava těst.
  • Požadujeme praxi v potravinářském oboru výhodou, práci v noci, nejlépe vyučení v…

Soustružník.

UNIMAN s.r.o.
  • Není nutné vyučení v oboru, možnost zaučení.
  • Nabízíme příspěvek na obědy, 13.plat, penzijní připojištění.
  • První kontakt: telefonicky Po-Pá 7,00-15,00 hod.

Skladník/ce.

ARROW International CR, a.s.
  • Na uvedenou pozici požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem, znalost práce na PC, logické myšlení, pečlivost, zodpovědnost.

Švadlena - šička.

Nemocnice sv.Zdislavy,a.s.
  • Pracoviště: Mostiště 93, Velké Meziříčí.
  • Zástup po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti.
  • Náplň práce: oprava prádla, příjem a výdej prádla ze skladu.

Oblastní zástupce

Dek
  • Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu.
  • Získává nové a udržuje stávající zákazníky.
  • Podporuje a rozvíjí prodej firemních produktů.