nabídky práce: Okres Žďár nad Sázavou

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 730 výsledků

Referentka, Referent.

FONOPTICS s.r.o.
Žďár nad Sázavou
  • Zadávání faktur a do interního účetního systému.
  • Komunikace s dodavateli (z ČR i ze zahraničí).
  • Uživatelskou znalost práce s PC.

Asistentka, Asistent -administrativa.

RENAIKO s.r.o.
  • Korespondence, zpracovává firemní poštu, organizuje kompletaci a archivaci výtisků projektů a dokumentů).
  • Jednání s orgány státní správy a samosprávy.

knihovník/knihovnice

Nové Město na Moravě
19 300 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Prvgní kontakt emailem nebo telefonicky.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 19 300 - 24 000 Kč / měsíc.

Zástupce vedoucího prodejny

25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Vedení kolektivu, administrativy a chodu prodejny v nepřítomnosti vedoucího prodejny.
  • Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Strážný

Jiří Filipčík
  • Ostraha areálu se služebním psem, denní a noční služby, obchůzková činnost.
  • Čistý rejstřík trestů, odpovídající zdravotní stav (obchůzky po areálu), praxe a…

Trainee program pro studenty - klientská zóna a management

Bc. Aneta Šimonová
200 Kč za hodinu
  • Ledáme studenty VŠ a VOŠ, pro dlouhodobou spolupráci.
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu, pestrou náplň práce a možnost vzdělávání, kariérního růstu.

Másér

ASPCECT DEW s.r.o.
  • Zkušenosti a praxe v oboru.
  • Chuť se učit novým věcem.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu.

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Žďár nad Sázavou +1 lokalita
16 300 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: montáž kompletů nábytkového kování z komponentů z plastu a kovů, provádění samokontroly, výroba kontrolních vzorků,.

Pracovník kontaktního centra - Žďár nad Sázavou - pro OZP

17 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Chráněné pracovní místo pro OZP, možnost zkráceného i plného pracovního úvazku.
  • Výběrové řízení se uskuteční v pondělí, 10. srpna 2020 v 9,00 hod., v zasedací…

prodejce spotřební elektroniky

20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Hledáme aktivního a ochotného člověka s chutí do práce.
  • Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, zaškolovací program, příjemnou pracovní dobu, zaměstnanecké ceny…
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.