nabídky práce: Okres Hodonín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 764 výsledků
S.B.S. Services s.r.o.
Okres Hodonín
  • Nabízíme práci i pro ČID jako recepční v nově zrekonstruovaném Hostelu Hodonín.
  • Podmínky: znalost PC, bezúhonnost, spolehlivost Náplň práce: ubytování a…
NMS Market Research s.r.o.
Hodonín
100 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Agentura NMS Market Research s.r.o. hledá kolegy (mystery shoppery) pro spolupráci na zajímavých projektech týkajících se Mystery Shoppingu.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Ratíškovice
  • Budete kontrolovat náležitosti, formální a věcnou správnost účetních dokladů a provozní evidence.
  • Spolupracovat při inventarizace majetku a závazků.
Ľubomír Slanina
Hodonín
  • Nabízíme volné pracovní místo na pozici řidiče sk.
  • B, vhodné i pro aktívní důchodce.
  • Jedná se o rozvoz po JM.
  • Pracovní doba 7–15 hod Po-Pa.
EliteQueen s.r.o.
Hodonín
17 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Zájem o přírodní produkty a zdravý životní styl.
  • Odměny k platu až do částky 5.000,- Kč.
  • Zaměstnanecká sleva na nákup produktů.
Petra Gertnerová
Hodonín
  • Přijmu brigádníka na rozvoz zboží v okrese Hodonín.
  • Práce max 4 hod denně.
OMNIKA, spol. s r.o.
  • Přijmeme do výroby pracovníky na 2 směnný provoz.
  • Jedná se o lehkou kompletační práci a manipulaci s výrobky.
VAG s.r.o.
  • Pracoviště: Lipová alej 3087/1, Hodonín.
  • Náplň práce: manuální obsluha brusky, frézky, obsluha linek.
  • Požadujeme min. základní vzdělání, není podmínkou,…
135 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných…
EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.
Bzenec
  • Kontrola kvality komponentů řídících jednotek a brzdových systémů (malé plastové díly).
  • Kontrola se provádí v sedě u osvětleného stolu s lupou.