nabídky práce: Okres Mladá Boleslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 031 výsledků

Fakturant/ka nová nabídka

Středočeský kraj
25 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o práci na plný úvazek 42,5 h týdně.
  • Zkušenosti s účetním programem POHODA výhodou.
  • První kontakt telefonicky nebo e-mailem Po-Pá.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Montážní dělník - operátor výroby (m/ž)

Mladá Boleslav
  • Co u nás budete dělat?
  • Pracovat v třísměnném režimu (ranní, noční, odpolední směny po 8 hodinách).
  • Montážní práce včetně polohování a lícování na montážní lince…

Prodavač/ka - Kosmonosy (35 hod/týden - mzda po 3 letech 30... nová nabídka

Kosmonosy
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Ostraha vozidel ve výrobním areálu nová nabídka

Special Service International, spol. s r.o.
120 Kč za hodinu
  • Pochůzková činnost ve vnitřních prostorech.
  • Zajištění ochrany majetku v rámci objektu.
  • Ranní a odpolední směny (Po-Pá).
  • Dobrý fyzický stav (pochůzková činnost).

Kontrolor kvality (Mladá Boleslav) nová nabídka

EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.
  • Obsazujeme pracovní pozici Kontrolor kvality.
  • Náplní práce kontrolora je pravidelná docházka, práce ve dvou později tří směnném provozu.

Řidič/ka. nová nabídka

B&Bartoni, spol. s r.o.
Okres Mladá Boleslav
  • Do našeho týmu nedaleko Mladé Boleslavi přijmeme spolupracovníky/spolupracovnice.
  • Náplň práce: přepravovat zaměstnance do zaměstnání a ze zaměstnání do/z Mladé…

Pokladní/Prodavač - Mladá Boleslav nová nabídka

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Mladá Boleslav +1 lokalita
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

řidič/ka - mladá boleslav

AURES Holdings a.s.
Kosmonosy
  • Převoz osobních automobilů mezi pobočkami AAA Auto.
  • Pozice vhodná i pro seniory.
  • Místo pracoviště: Boleslavská 1042, Kosmonosy, 293 06.

Operátoři výroby

Mladá Boleslav +4 lokality
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • 293 01 Mladá Boleslav 1.
  • Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, dovolená navíc, měsíční prémie, příspěvek na stravování, 13 plat.

Mistři výroby nová nabídka

Benátky nad Jizerou
30 000 Kč měsíčně
  • 294 71 Benátky nad Jizerou 1.
  • Prvotní kontakt: tel.: 326 771 233 (7-15 hod.) nebo osobně.
  • Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. plat.
  • Mzda: 30 000 Kč / měsíc.

Kontrolor/ka – Mladá Boleslav nová nabídka

100% REWORK s.r.o.
  • Kontrola pohledových vad dílů pro strojírenský, zejm. automobilový průmysl,.
  • Vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy.
  • Ochota učit se novým věcem.

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě nová nabídka

15 000 Kč měsíčně
  • Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - ČT v době od 9:00 - 14:00 hod.
  • Mzda: 15 000 Kč / měsíc.

referent/ka celního řízení

MV ČR - Služební místa
Kosmonosy
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka celního řízení.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Uklízeči

Mladá Boleslav +2 lokality
20 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Prvotní kontakt: tel.: 326 321 872, 602 336 505 (po-pá 8-14 hod.) e-mail: jana.knizkova@maja-mb.cz.
  • Mzda: 20 000 - 21 000 Kč / měsíc.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.