nabídky práce: Okres Nový Jičín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 385 výsledků
Ludvík Šubert - ŠUBERT´s professional
Brušperk
16 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hledáme vhodné kandidáty na pozici administrativní pracovník, referent, fakturant profesionalní vlasové kosmetiky.
  • Příjem, kontrola a reklamace zboží.
eobuv.cz/eobuwie.pl S.A.
Rožnov pod Radhoštěm
  • Nabízíme Vám dream job, kde můžete celý den chatovat, telefonovat a objevovat nové módní trendy, to vše v pohodlí domova.
  • Svědomitého v plnění svých úkolů,.
Repharm
Nový Jičín
  • Určeno pro: nelékařské zdravotnické profese.
  • Společnost Repharm je provozovatelem lékáren v rámci skupiny AGEL a tvoří řetězec LÉKÁREN AGEL.
  • Pojďte k nám pracovat a staňte se součástí stabilní německé společnosti s rodinnou tradicí.
  • Vyrábíme komponenty do automobilů prémiových značek (sedačky,…
IDEAL WORK s.r.o.
Nový Jičín
  • Jedná se o práci v malé firmě, v přátelském kolektivu.
  • Náplň práce: montáž forte žebříků, vrtání, skládání, kompletování, balení apod.
Schenker Spol. S.R.O
Nový Jičín
  • Realizace vykládky a nakládky zásilek na skladovém terminálu.
  • Evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru.
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky.
Řeznictví H+H, s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Náplň práce: administrativa spojená s příjmem objednávek a chodem objednávkové kanceláře.
  • Požadujeme: SŠ, znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti.
WELLART, s.r.o.
  • Hledáme šikovné zaměstnance do naší prodejny pečiva Wellart v Novém Jičíně.
  • Vhodné také pro studenty či maminky na mateřské dovolené.
J.V. Buch s.r.o.
Frýdek-Místek
32 000 Kč měsíčně
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky.
  • Nutná znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet).
  • Ochotu učit se novým věcem.
Manuvia, a. s.
Nový Jičín
  • Pouze RANNÍ směny Po - Pá (6:30 - 14:30).
  • Zaškolení ale zkušenost se šitím na šicím stroji nutná!
  • Práce v neformální a přátelské atmosféře.