nabídky práce: Okres Prostějov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 365 výsledků
Quantum Group International, s.r.o.
Prostějov
35 000 Kč měsíčně
  • Administrativní podpora společnosti (příprava podkladů, archivace dokumentů).
  • Zodpovědnost za bezproblémový chod kanceláří.
  • Preciznost a smysl pro zodpovědnost.
Samohýl group a.s.
Okres Prostějov
  • Prodavač(ka) v chovatelských potřebách Zvěrokruh.
  • Přijmeme zaměstnance pro prodejnu chovatelských potřeb Zvěrokruh v OC Albert.
AVE
Olomouc
  • Baví Vás administrativa a máte smysl pro detail?
  • Umíte si organizovat čas a jste spolehlivý/á?
  • Pak je tato pozice právě pro Vás!
JIHOBAL, s.r.o.
Olomouc
34 200 Kč měsíčně
  • Přijímání a expedice pošty, drobné pochůzky příjem příchozích hovorů, administrativní podpora a asistencepéče o zázemí firmy.
Jiří Geisler
Prostějov
  • Úklidová firma Geisler přijme pracovníky/ce úklidu do výrobní společnosti se sídlem v Prostějově.
  • Náplň práce: úklid kanceláří, jídelny, šaten, sprch, toalet.
VersaCo s.r.o.
Olomouc
19 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen.
  • Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, práce se zbožím…
MV ČR - Služební místa
Olomouc
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo je volné Od: 1. února 2020.
Spro stavby, obchod, dopravu a služby
Hněvotín
  • Výborná znalost práce na PC (MS Word, Excel).
  • Nástup možný od 2/2020.
  • Mzda po zapracování 20 000 Kč hrubého.
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
Petra Macurová
Olomouc
23 100 Kč - 30 400 Kč měsíčně
  • Když ji miluješ, není co řešit!
  • Chceš si vydělat až 276.000Kč čistého za rok?
  • Stabilní společnost s 22ti letou tradicí přijme řidiče sk.
Kozák-Dental s.r.o.
  • Požadujeme vzdělání: ÚSO v oboru zdravotní sestra/zdravotnický asistent či absolvování kurzu zubní instrumentářky (není podmínkou), bezúhonnost, spolehlivost,…