nabídky práce: Okres Teplice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 109 výsledků
Teplice
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.
S.C.SERVIS Group, s.r.o.
Teplice
  • Přijmeme pracovníka ostrahy vrátnice v Teplicích Proboštově.
  • Práce na plný nebo zkrácený úvazek vymezena pro invalidní důchodce 1.-3. stupně.
BAŤA, akciová spole
Okres Teplice
  • Pro naši prodejnu v OC Olympia (provoz 7 dní v týdnu) hledáme nové členy týmu.
  • Náplň práce: - Aktivní obsluha zákazníků a prodej zboží - Odborné poradenství k…
RONICA
Teplice
  • Znalosti práce na PC, MS Office.
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a pečlivost.
  • Zázemí úspěšné ryze české společnosti.
PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Teplice
120 Kč za hodinu
  • Do různých obchodů s oblečením hledáme spolehlivé a milé brigádníky na výpomoc (práce vhodná pro ženy i muže).
  • Místo práce: Teplice, OC Olympia.
  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.
TRON, spol. s r.o.
  • Do prodejny rádi přijmeme kolegu/kolegyni.
  • Náplň práce: obsluha zákazníků, doplňování zboží, práce za pokladnou.
Dana Janoušová
Teplice
  • Hledáme muže, ženy a studenty stačí řidičský průkaz sk.
  • Více info po tel. nebo e-mailu.
Dek
Teplice
  • Odpovídá za chod půjčovny strojů a nářadí na pobočce společnosti.
  • Komplexně vyřizuje obchodní případy zákazníků a s tím spojené administrativní a logistické…
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Prodavač/-ka pro pultový prodej masa, uzenin, sýrů, lahůdek, zákusků a výrobků z teplého pultu.
  • =Krupka. Nabízíme: práci ve stabilní české společ., multisport…