nabídky práce: Okres Vsetín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 231 výsledků

Řidiči sk.B - rozvoz zdravotnických pomůcek

Valašské Meziříčí
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • B, znalost na PC a schopnost ovládat program skladu, samostatnost.
  • Náplň práce: rozvoz zdravotnických pomůcek do zdravotnických zařízení a sociálních pracovišť,…

Lázeňská/ý

Rožnov pod Radhoštěm
20 000 Kč měsíčně
  • Týmová práce - péče o klienty lázní.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pivovarská 6, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Masér/ka

22 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 22 000 Kč / měsíc.

Pokojská

Valašské Meziříčí +1 lokalita
20 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Křižná 184/36, Valašské Meziříčí, 75701.

Prodavač/ka

JURIS INVEST HOME, s.r.o.
Okres Vsetín
  • Příjmeme zaměstnance do levných oděvů ve Vsetíně požadujeme samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat.

Notářská tajemnice - administrativní pracovník

  • Hledáme do našeho týmu notářskou tajemnici, může být i administrativní pracovnice - nejlépe se zkušenostmi z kanceláře zabývající se právní činností.

Pomocná síla do kuchyně

Rožnov pod Radhoštěm +4 lokality
18 500 Kč měsíčně
  • Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyně, příprava zeleniny, pomocné práce.
  • První kontakt: telefonicky 8-14 h., emailem.
  • Mzda: 18 500 Kč / měsíc.

Asistentka, Asistent.

AZK s.r.o.
Vsetín
32 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Naše společnost působí na trhu v několika segmentech.
  • Hledáme člověka do týmu, který je zodpovědný, pracovitý a čestný.

Číšník/servírka

Rožnov pod Radhoštěm +5 lokalit
  • Odměna: mzda + osobní ohodnocení.
  • Zaměstnavatel požaduje: spolehlivost, ochota vzdělávat se, zkušenosti v oboru výhodou.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (OSVČ)

AUTOMATIZACNI TECHNOLOGICKE SYSTEMY
  • SŠ nebo VŠ odpovídajícího zaměření (elektro, strojní), znalost AJ nebo NJ (výhodou ne podmínkou).
  • HPP, plný 40 hodin/týden, ranní směny nebo možnost práce také…

Prodavači

Rožnov pod Radhoštěm +1 lokalita
20 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: spolehlivost, vstřícnost, kladné jednání s lidmi.
  • Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění.
  • První kontakt: telefonicky v době 9:00 - 18:00 hodin…

Prodavač, prodavačka

RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Nový Jičín
19 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny.
  • A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.

Technicko admin.pracovník

LS profimont s.r.o.
Nový Jičín
  • Příjem a zpracování objednávek od zákazníků (telefon, e-mail a eshop).
  • Příprava a balení zboží k expedici dle objednávek (kancelářské potřeby).

Administrativní pracovníci

18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • B, znalost práce na PC, velmi dobré komunikativní dovednosti,.
  • Samostatnost, pečlivost, znalost podvojného účetnictví výhodou.
  • Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc.

SEŘIZOVAČ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

JACOBS DOUWE EGBERTS OPS CZ s.r.o.
  • Co u nás dělá Seřizovač ?
  • Obsluhuje balící linky a souvisejících zařízení.
  • Kontroluje kvalitu výrobků a správnosti výrobního procesu.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.