nabídky práce: Přerov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Pracovní pozice
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 730 výsledků
BUGSALL s.r.o.
Přerov
32 000 Kč měsíčně
  • MS Office na uživatelské úrovni, orientace na internetu.
  • Pracovní zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Evidence přijaté a odeslané pošty, příjem telefonních…
Runsteel s.r.o.
Prostějov
35 000 Kč měsíčně
  • Tato pozice obsahuje náplň práce:
  • Třídění, kopírování, skenování a archivace dokumentů.
  • Zápisy a evidence do interního systému.
MV ČR - Služební místa
Přerov +1 lokalita
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo je volné Od: 1. února 2020.
  • V Přerově vznikne nové oddělení hlídkové služby.
  • Nabízíme trvalé zaměstnání s jistotou pravidelného příjmu, stabilní, zajímavou a perspektivní pozici u…
OKV - VE, spol. s r.o.
Olomouc
32 900 Kč měsíčně
  • Nim. SŠ vzdělání s maturitou.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Využití mobilního telefonu i k soukromým účelům.
Přerov
  • Location: Přerov Profession: Services Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 11 years Entry date: Immediately.
TESS promotion s.r.o.
Přerov
115 Kč za hodinu
  • Buďte neustále v pohybu a zamilujte si práci na cestách.
  • Váš pracovní den nikdy nebude stejný a budete pokaždé potkávat nové lidi.
  • 110 Kč/hod. – pracovní dny.
  • Práce na stavbě, údržbě a rekonstrukci železničního svršku / spodku v blízkosti provozované koleje.
  • Demontáž a montáž kolejových polí a výhybek.
Special Service International, spol. s r.o.
Přerov
15 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Hledáme pracovníky pro zajištění ostrahy obchodního centra v Přerově.
  • Zajištění ochrany osob a majetku klienta.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
No. 1, s.r.o.
Kroměříž
  • Náplň práce vyřizování běžné administrativy, občasné pochůzky, předání dokumentace, administrativní podpora kolegů, péče o běžný chod kanceláře.