nabídky práce: Přišimasy

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 15 597 výsledků
Mgr. Petra Němcová - notářka
Český Brod
  • Administrativní práce, přípravné a dílčí práce v dědické a notářské agendě.
  • Požadavky SŠ vzdělání s maturitou, velmi dobrá znalost ČJ, samostatnost, pečlivost,…
Eurovia CZ
Říčany
  • Baví Vás administrativní práce a máte rádi ve věcech pořádek?
  • Přidejte se ke skupině EUROVIA a pracujte pro Pražskou obalovnu Herink, s. r. o.!
  • Regional HSE Generalist Junior, Novartis, Prague, Czech Republic.
  • 108,000! That’s the number of associates whose lives we touch and improve.
WELL PACK
Říčany
105 Kč za hodinu
  • Do skladu s hračkami hledáme nové a šikovné kolegy na polepování a štítkování hraček.
  • Brigáda je vhodná především pro ženy.
  • MZDA 105 Kč čistého/hod.
Euro guard s.r.o.
Praha 10
17 000 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme pracovníka/ci pro pásovou výrobu čokolády a pracovníka pro úklid.
  • Práce je nenáročná, praxe není nutná, na pracovišti Vás zaškolíme.
Taiko, a.s.
Praha 4
1 500 Kč - 2 000 Kč denně
  • Pizzerie Giallo hledá spolehlivé a pracovité brigádníky, na pozici pizzař.
  • Nabízíme brigádu ve stabilní společnosti, kde na Vás čekají zkušenosti v gastronomii,…
AURES Holdings a.s.
Praha
25 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Poskytovat zákaznický servis - informovat o podmínkách prodeje, či výkupu vozů.
  • Domlouvat schůzky pro naše prodejce.
  • Chuť učit se novým věcem.
Praha 9
150 Kč za hodinu
  • 150 KČ/H ČISTÉHO + dýška.
  • Možnost výběru směn 8, 10 a 12cti hodinové.
Praha
  • Budeš pilířem obchodního procesu pro AAA Auto.
  • Pokecáš si s klienty, kteří se nám sami ozvali (žádné navolávání studených kontaktů).
  • A CO PRO TO MŮŽEŠ UDĚLAT?
Auto Kelly
Praha
  • Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě?
  • Oblast auto-moto je Vám blízká a máte základní orientaci v náhradních auto – dílech?