nabídky práce: Pohořelice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 4 031 výsledků

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ KABELOVÝCH SVAZKŮ nová nabídka

HAPI s.r.o.
Mikulov
21 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Hledáš práci s pravidelným platem?
  • Potřebuješ jistotu v nejistých časech?
  • Tak přijď k nám a staň se důležitým článkem v automobilové produkci.

Asistentka pro HR a účetnictví nová nabídka

Hexxer
Brno
30 000 Kč měsíčně
Požadavky
Střední škola s maturitou
  • Výborný AJ a ŘP podmínkou.
  • Příprava podkladů pro externí účetní firmu.
  • Příprava a kalkulace mezd pro mzdovou externí účetní.
  • Plat: Od 30 000,00Kč měsíčně.

PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ

Ondřej Kostelka
Brno
  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let.
  • Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám…

Montážní dělníci mechanických zařízení nová nabídka

Pohořelice +1 lokalita
16 100 Kč měsíčně
  • První kontakt telefonicky (st 14:00 - 17:00 hod.) nebo e-mailem.
  • Mzda: 16 100 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Průmyslová 1501, Pohořelice, 69123.

Specialista zákaznické péče

Telidoo
Brno
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Co bude náplní tvé práce?
  • První kontakt se zákazníky Telidoo.
  • Zodpovězení všech dotazů, které naší zákaznici mají.
  • Pokročilou znalost práce s počítačem.

Pracovník/ce v masné výrobě nová nabídka

Flajšingr s.r.o
Židlochovice
21 000 Kč měsíčně
  • Příprava masných výrobků a polotovarů.
  • Tepelné a další technologické zpracování výrobků.
  • Ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic.

Pracovník/pracovnice výroby

NATURAL PACK group s.r.o.
Starovice
  • Jsme potravinářská firma zabývající se zpracováním, balením a prodejem sušeného ovoce, oříšků a dalších potravin zdravé výživy.
  • Co vás na dané pozici čeká*.

Uklízeč/ka nová nabídka

Hrušovany u Brna
15 000 Kč - 16 000 Kč měsíčně
  • První kontakt: e-mailem (petra.novakova@cromtryck.cz) nebo telefonicky (8:00-15:00).
  • Náplň práce: úklid výrobních a kancelářských prostor.

Floristka/florista

Květinářsví
Brno
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Hledáme spolehlivou a šikovnou floristku se vztahem k práci s květinami, možno i po vyučení,.
  • Náplň práce bude vázání a prodej květin.

Úklidové práce nová nabídka

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Brno
  • Do E-laboratoře Dr.Max v Brně na Londýnském náměstí hledáme kolegu/kolegyni na úklidové práce.
  • Jedná se o práci na plný úvazek na dvě směny - ranní a odpolední.

Brigáda/ balení potravinářských výrobků nová nabídka

Starovice

Referent/ka přepravy

Agentura Top Talent .s.r.o.
Pohořelice
26 500 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Zajištění přeprav u dopravců, sledování zásilek, komunikace s dopravci a zákazníky, řešení reklamací, fakturace přeprav, zasilatelská činnost.

Překladatel/Tlumočník - externí spolupráce

NK LANGA
Brno
  • Jedná se o práci z domu.
  • Spolupráce na základě Dohody o provedení práce nebo fakturace (pro OSVČ se živnostenským oprávněním).
  • Proč práce pro NK Langa?

Administrativní pracovník ve výrobním oddělení nová nabídka

Arkon Flow Systems, s.r.o.
Brno
130 Kč za hodinu
  • V současné době hledáme posilu do našeho týmu pro výpomoc s administrativními úkoly ve výrobním oddělení.
  • Vypisování průvodek výrobků pro jednotlivé zakázky.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK EXPEDICE

snop
Pohořelice
20 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Znalost informačního servisu SAP výhodou.
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, přesnost, logistické myšlení.
  • Ochota učit se novým věcem.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!