nabídky práce: Pomezí

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 653 výsledků

Referentka, Referent. nová nabídka

The Oppidum - Czech s.r.o.
Svitavy
  • Správa objednávek, jejich kontrola a aktualizace, komunikace s našimi zákazníky, emailem i telefonicky, potvrzení objednávek, vystavení dodacích listů,…

Řidič sk. B nová nabídka

Svitavy
20 000 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz zboží zákazníkům společnosti, manipulace se zbožím, péče o svěřené vozidlo.
  • POŽADAVKY: příjemné vystupování, fyzická zdatnost, řidičský…

Zedník nová nabídka

Polička
  • Místo pracoviště: Tyršova 155, Polička, 57201.

Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru

Polička
  • KONTAKT: telefonicky (8-16h) Směnný provoz:
  • Místo pracoviště: Střítežská 968/, Polička, 57201.

Referent(ka) obchodu

MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kamenec u Poličky
  • Firma: MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
  • Fyzické pracoviště: č. p. 300, 572 01 Kamenec u Poličky.
  • Pracoviště: č. p. 300, 572 01 Kamenec u Poličky.

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování nová nabídka

Litomyšl +2 lokality
15 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 15 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: T. G. Masaryka 1210, Litomyšl, 57001.

UKLÍZEČKA (FLÍDR s.r.o.)

FLÍDR
Široký Důl
16 500 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Hrubá měsíční mzda: 16.500 - 19.000Kč.
  • Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
  • Pružná pracovní doba (37,5 hodin týdně).

Pokladní - Prodavač / Svitavy nová nabídka

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Svitavy
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Telefonní konzultant/konzultantka nová nabídka

Svitavy
13 800 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY:znalost práce na PC, samostatnost, flexibilitu, komunikativnost, pozitivní přístup.
  • NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr, progresivní systém školení,…

Obsluha vstřikolisů na plasty, gumu

Polička
21 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŃ PRÁCE: obsluha tříosé CNC frézy, kontrola kvality výrobků.
  • POŽADAVKY: zodpovědnost a cílevědomost, chuť pracovat.
  • Mzda: 21 000 - 35 000 Kč / měsíc.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.