nabídky práce: Praha 1

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 15 068 výsledků
Josef Doležal
Praha 1
150 Kč - 180 Kč za hodinu
  • Hledám někoho, kdo mi pomůže s administrativní prací okolo eshopu a jeho správou.
  • Komunikace přes email v angličtině.
  • BYLO BY FAJN, KDYBYSTE MĚL/MĚLA:
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
AVES PLUS, spol. s r.o.
Praha
220 Kč za hodinu
  • Kontrolní činnost na prodejní ploše.
  • Spolehlivost, dochvilnost a chuť pracovat.
  • Mzdu až 220 Kč/hod., motivační program za záchyty.
  • Práci na DPP a dle domluvy.
130 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.
salesDOK s.r.o.
Praha
40 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně
  • Do naší dynamické přepravní firmy zajišťující rozvoz jídla po Praze, ale i jinde po ČR, hledáme kurýry.
  • Sami si určíte, kolik hodin chcete odpracovat a tím…
Principal engineering
Praha
  • Pokud hledáš zajímavou a různorodou práci, kde se mohou projevit tvé organizační, komunikační a kreativní vlastnosti, pak čti dál!
  • Velikost týmu: 25 a více.
RAMBROK
Praha
19 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Společnost Rambrok hledá nové zaměstnance na pozici strážný / strážná.
  • Jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu.
Karolina SCHILLEROVA
Praha 3
150 Kč za hodinu
  • Úklid RD: mytí oken, vysávání, dezinfekce a utřít prach.
Leite group s.r.o.
Praha
130 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Zdravotní způsobilost pro práci v noci.
  • Odměna až 160 Kč/hod.
  • Při odpracování 10 a více směn + 30 Kč/hod.(za každou odpracovanou hodinu).
RAMBROK
Praha
  • Společnost Rambrok hledá nové zaměstnance na pozici recepční / vrátný do rezidenčních čtvrtí, komerčních, kulturních a sportovních center po celé Praze.